Albatros 9

Albatros 9

Tai purkštuvas atitinkantis aukštus standartus ir turintis daug galimybių, todėl Albatros 9 renkasi dideli ūkiai. Nesvarbu kokio purkštuvo jums reikia: didelio, bet paprasto, o gal modernaus, turinčio naujausias technologines naujoves, Albatros 9 gali būti pritaikytas jūsų poreikiams.

Kompaktiškas dizainas ir žemas svorio centras, pasiektas švaraus vandens bakelį integravus į pagrindinį baką, užtikrina gerą stabilumą ir saugų transportavimą kelyje.
Lemken Albatros 9 talpą pagamintą iš stiklo pluoštu sutvirtinto plastiko (GFK), kurioje integruotas švaraus vandens bakelis, galima rinktis nuo 2000 iki 6000 l talpos. Visa tai leidžia optimaliai paskirstyti svorį, esant bet kokiam skysčio lygiui talpoje.
Didelis chemikalų sutraukimo bakelis leidžia greitai ir saugiai supilti chemikalus į pagrindinę talpą, bei juos išmaišyti. Sumontuoti mašymo purkštukai chemikalus išmaišo dar prieš jiems patenkant į pagrindinę purkštuvo talpą. Purkštuve integruotas chemikalų pakuočių plovimo įrenginys(pistoletas), tai užtikrina greitą ir efektyvų išplovimą.
Z forma sutvirtintų sijų darbinis plotis nuo 15 iki 39 metrų. Visos linijos išvedžiotos sijų profilio viduje, kas suteikia jos papildomos apsaugos.
Universalus prikabinimas prie traktoriaus, kurį galima pritaikyti prie traktoriaus prikabinimo ir vilkimo įtaiso.