Pakabinamos sėjamosios

Express TD
Pakabinama Pronto technologija

Express TD tai kompaktiška pakabinama sėjamoji skirta ūkiams, kurių turimi maži laukai neleidžia efektyviai išnaudoti didelio našumo sėjamąsias Pronto DC arba Sprinter ST.
Ji yra universali savo panaudojime (po plūgo, ražieninė sėja ar po kultivatoriaus) ir turi visus Pronto sistemos privalumus: vienu važiavimu ji paruošia dirvą, ją sutankina, pasėja ir papildomai privoluoja. Bunkerio talpa 1.500 litrų. Po bunkeriu išdėstyta žemės dirbimo diskų sistema, kuri išlygina dirvą.

Ši sistema panaši į Pronto DC sėjamosios diskų sistemą. Už diskų sistemos seka tankintuvas, kuris optimaliai suformuoja sėklos guoliavietę. TurboDisc noragai, savo laisvo judėjimo dėka (kopijavimas iki 15 cm) gali tiksliai atkartoti dirvos paviršių. To pasekoje sėklos paskirstomos tolygiai ir įterpiamos į tiksliai nustatytą gylį. Keturi guminiai amortizatoriai esantys prie kiekvieno norago, tolygiai paskirsto mašinos svorį, užtikrindami 80 kg spaudimą vienam sėjos noragėliui ir švelnų norago judėjimą net ir esant dideliam darbiniam greičiui.

https://youtu.be/OJ7Vk6t2I8o

Express KR

Pirmoji HORSCH pakabinama sėjamoji su aktyviais darbiniais elementais – rotoriniu kultivatoriumi


Express KR tai pirmoji pakabinama HORSCH sėjamoji su aktyviais žemės dirbimo įrankiais: integruotu rotoriniu kultivatoriumi Kredo. Jos pagalba net ir sunkiausiomis sąlygomis yra galimybė paruošti tinkamą sėklos guolį. Rotorinis kultivatorius Kredo turi 10 besisukančių rotorių esant 3 metrų  darbiniam pločiui. Jo stabilus dizainas yra idealiai tinkamas net ir labai akmenuotose dirvose. Šiame kultivatoriuje įdiegta greita nagų pakeitimo sistema. Darbinio gylio reguliavimas taip pat yra labai nesudėtingas, bei lengvai prieinamas iš mašinos išorės bei gerai matomas. Lyginimo lentos reguliavimas taip pat yra labai paprastas ir nesudėtingas. Express KR sėjamoji gali būti komplektuojama su dviejų skirtingų tipų tankintuvais. Dantytas 64 cm diametro tankintuvas yra puikiai tinkamas visų tipų dirvoms. Jo darbas pasiteisina net ir labai lengvose dirvose, kai nereikia tiek daug arklio galių bei kuro sąnaudos yra mažesnės, kadangi tankintuvas dėl didelio Diametro neskęsta dirvoje ir išlieka darbingas. Trapecinių žiedų tankintuvo Pirmoji HORSCH pakabinama sėjamoji su aktyviais darbiniais elementais – rotoriniu kultivatoriumi diametras yra 50 cm ir jis skirtas tam, kad sutankintų dirvą priešais kiekvieną sėjos noragą. Jis formuoja tobulą sėjos horizontą net ir esant sunkioms dirvoms bei nelabai palankioms darbinėms sąlygoms. Dėka jų puikaus kopijavimo (iki 15 cm) TurboDisc sėjos noragai gali idealiai prisitaikyti prie dirvos nelygumų bei juos atkartoti sėjos metu. Dėl to sėklos yra tiksliai įterpiamos į nustatytą gylį bei išdėstomos tolygiai. Keturi guminiai elementai (nėra tepimo taškų) palaikantys noragą, perduoda jam spaudimo jėgą iki 120 kg ir garantuoja stabilų noragėlio darbą net ir esant dideliems darbiniams greičiams. Sutankinimo ratukas padeda tiksliai palaikyti darbinį gylį ir užtikriną optimalų sėklos kontaktą su dirvožemiu. Sėjos gylis yra reguliuojamas hidraulikos pagalba. Express KR rėmas yra sukonstruotas tokiu būdu, kad rotorinio kultivatoriaus darbinis gylis neįtakoja sėjos gylio. TurboDisc sėjos noragai gali būti hidrauliškai pakeliami. Todėl rotorinis kultivatorius gali būti naudojamas ir atskirai. Dar daugiau, sėjos elementas gali būti lengvai atkabinamas keturiuose taškuose, o rotorinis kultivatorius Kredo naudojamas be jo.

https://youtu.be/l2lXYYv_ivk?list=PLSxoMQpLpBiQtw_f6qPsasET8Y_x8OCkL


Klausti / teirautis