Titan UW

Titan UW

Našumas naujame lygyje

Naujoji HORSCH kompensacinė priekaba Titan 34 UW pakelia derliaus nuėmimo našumo sąvoką į naują lygį. Ji turi visus pirmųjų HORSCH kompensacinių priekabų privalumus bei pakelia juos į visiškai kitą techninį lygmenį. Dėka didelės 34 kūbinių metrų talpos, mašina yra labai naši, bet dėl to nepraranda savo manevringumo, todėl darbas vyksta efektyviai. Bunkerio talpa atitinka krovininio automobilio priekabos talpą. Todėl, krovininis automobilis yra užpildomas vienu kartu.

Naujai sukonstruotos iškrovimo sraigės našumas (diametras 600 mm) yra 18 tonų per minutę – t.y. 1.000 tonų per valandą. Todėl 34 kūbiniai metrai yra iškraunami vos per 90 sekundžių. Važiuojant lauku, sraigė gali būti sulankstoma ir likti transportinėje padėtyje. Transportinėje padėtyje sraigė neišsikiša už priekabos ribų, todėl išlaikomas transportinis 3 m mašinos plotis. Titan 34 UW turi, kaip standartinę įrangą, teleskopinę ašį. Jos dėka kiekvienas ratas gali pasislinkti į išorę 30 cm. Tai padidina mašinos plotį nuo 3 m iki 3,56 m. To dėka yra pasiekiamas didesnis priekabos stabilumas, bei sumažinamas dirvos suspaudimas, kadangi priekabos ratai nevažiuoja tomis pačiomis vėžėmis, kuriomis pravažiavo traktoriaus ratai. Taip pat dirvos suspaudimą mažina didelių išmatavimų padangos (900/60 R32).

Papildomai dar galima isigyti svarstyklių sistemą, pneumatinių (ar hidraulinių) stabdžių sistemą bei gerai matomą sraigės uždarymo sklendės padeties mechanizmą. Prie priekabos yra pritaisyta kopetelių sistema, kuri veda iki bunkerio viršaus ir į jo vidų. Tai padaryta tam, kad būtų patogiau atlikti reikalingus bunkerio vidaus valymo ar priežiūros darbus.