Menu
Your Cart

KONTAKTAI

ĮMONĖS REKVIZITAI
Audrokesta, UAB
Įm. kodas: 174827065
PVM mokėtojo kodas: LT748270610
Adresas: Kęstučio g. 59, Daugėliškių k., LT-71141 Šakių sen., Šakių r.
Bankas: AB SEB bankas
SWIFT: CBVILT2X
A/S: LT56 7044 0600 0808 6562


DIREKTORIUS
Audrius Mockaitis
Tel. Nr. +370 656 31201
Faks. Nr. +370 345 51206
El. paštas: audrokesta@audrokesta.lt

 

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS
Kęstutis Spirauskas
Tel. Nr. +370 685 26026
Faks. Nr. +370 345 51206
El. paštas: kestas@audrokesta.lt

 

KOMERCIJOS DIREKTORIUS
Vidas Ditkevičius
Tel. Nr. +370 655 74766
El. paštas: vidas@audrokesta.lt

 

BUHALTERIJA
Tel. Nr. +370 345 60445
Faks. Nr. +370 345 51206

 

NEGABARITINIŲ KROVINIŲ PERVEŽIMAI
Tel. Nr. +370 685 26026
Faks. Nr. +370 345 51206
El. paštas: kestas@audrokesta.lt

 

ŽEMĖS ŪKIO PASLAUGOS

Žydrūnas Zokaitis
Tel. Nr. +370 673 96954
El. paštas: zydrunas.zokaitis@audrokesta.lt

 

TECHNIKOS PARDAVIMAI

Virginijus Dailidė
Tel. Nr. +370 656 03212
El. paštas: virginijus@audrokesta.lt

Romas Rėčkus
Tel. Nr. +370 686 56940
El. paštas: romas@audrokesta.lt

Jonas Žebrauskas
Tel. Nr. +370 640 78339
El. paštas: jonas.zebrauskas@audrokesta.lt

Karolis Belskus
Tel. Nr. +370 699 74636
El. paštas: karolis@audrokesta.lt

 

SERVISO PASLAUGOS
Serviso vadovas

Gedvydas Nikolaičiukas
Tel. Nr. +370 699 86808
El. paštas: servisas@audrokesta.lt

Žydrūnas Zokaitis
Tel. Nr. +370 673 96954
El. paštas: zydrunas.zokaitis@audrokesta.lt

 

PURKŠTUVŲ PATIKRA

Žydrūnas Zokaitis
Tel. Nr. +370 673 96954
El. paštas: servisas@audrokesta.lt

 

ATSARGINIŲ DALIŲ PARDUOTUVĖ
ŠAKIUOSE, KĘSTUČIO G. 59, DAUGĖLIŠKIŲ K.
Tel. Nr. +370 345 51218
Faks. Nr. +370 345 51206
El. paštas: info@audrokesta.lt

 

ATSARGINIŲ DALIŲ UŽSAKYMAI
Vadybininkai:

Linas Damijonaitis
Tel. Nr. +370 640 82707
El. paštas: linas@audrokesta.l

Antanas Merčaitis
Tel. Nr. +370 652 74282
El. paštas: antanas@audrokesta.lt

Renata Milkerienė
Tel. Nr. +370 655 36109
El. paštas: renata@audrokesta.lt

Ramūnas Karalius
Tel. Nr. +370 656 21915
El. paštas: ramunas@audrokesta.lt

 

ATSARGINIŲ DALIŲ PARDUOTUVĖ
ŠIAULIŲ R., VINGIO G. 1E, VOVERIŠKIŲ K.
Vadybininkė

Laura Dacė
Tel. Nr. +370 682 17135
El. paštas: laura@audrokesta.lt