Menu
Your Cart

Sėjamosios

Diskinės sėjamosios Diskinės sėjamosios
Nauja
Brand: HORSCH
Pronto DCTechninė koncepcija:Kompaktiška universali eilinė sėjamoji, dėl savo nedidelio svorio ir didelės talpos bunkerio pritaikyta didžiausiam našumui ir sėjos kokybei.Panaudojimo sritys:Tikslus sėklos įterpimas eilėmis po arimo plūgu, skutimo, be arimoVažiuoklė:Vidurinis tankinimo volų elementas ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Juostinė sėjamoji Juostinė sėjamoji
Nauja
Brand: HORSCH
Focus TDJuostinis dirbimas – ateities koncepcijaVis svarbesnėmis tampa temos apie erozijos stabdymą, derliaus stabilumą bei savikainos mažinimą. Ne viena mokslo įstaiga jau keletą metų tai tyrinėja. Rezultatai ne dviprasmiški: ariamoji technologija yra linkus į eroziją. Naujoji HORSCH Focus technolo..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
MiniDrill MiniDrill
Nauja
Brand: HORSCH
MiniDrillTobulas tarpinėms kultūroms ir žalinimuiMiniDrill yra naujas Horsch produktas. Bunkerio talpa siekia  400 litrų ir kombinuojamas su gerai žinomu ir patikimu Pronto dozavimo įrenginiu. Vienintelis skirtumas, kad sėklos yra beriamos tiesiai į paskirstytoją. Ventiliatorius, taip pat ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Noraginės sėjamosios Noraginės sėjamosios
Nauja
Brand: HORSCH
Sprinter ST/SWNaujoviška ir patvari noraginė sėjos technologija"Sprinter" yra patvari, kompaktiška ir multifunkcionali noraginė sėjamoji, kurios darbiniai pločiai gali būti nuo 3 iki 12 m. Panaudojus Duett inkarinį noragėlį tuo pat metu galima sėti, tręšti bei kultivuoti lauką labai efektyviai, tuo ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Pakabinama sėjamoji Amazone AD 4000 super Pakabinama sėjamoji Amazone AD 4000 super
Naudota
Markė:AmazoneModelis:AD 4000 superTipas:SėjamosiosPagaminimo data:2012Darbinis plotis:4 mHektarų skaičius:1536Kaina EUR (be PVM):12500..
12,500.00€
Be mokesčių:12,500.00€
Pakabinamos sėjamosios Pakabinamos sėjamosios
Nauja
Brand: HORSCH
Express TDPakabinama "Pronto" technologija"Express" TD tai kompaktiška pakabinama sėjamoji skirta ūkiams, kuriuose maži laukai neleidžia efektyviai išnaudoti didelio našumo sėjamųjų "Pronto" DC arba "Sprinter" ST.Ji yra universali savo panaudojime (po plūgo, ražieninė sėja ar po kultivatoriaus) ir t..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Tiesioginės sėjos sėjamosios Tiesioginės sėjos sėjamosios
Nauja
Brand: HORSCH
AVATARSD (SINGLEDISC-viengubo disko) NORAGASTVIRTAS, UNIVERSALUS, TIKSLUSTvirtas:• Spaudimas į noragą (iki 350 kg noragui) yra perduodamas per patikimą guminių elementų sistemą;Nėra susidėvėjimo;Nėra tepimo taškų;Dirba kaip amortizatorius (norago smūgiai nepersiduoda sėjamajai);Ilgas tarnavimo laika..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Tikslaus išsėjimo sėjamosios Tikslaus išsėjimo sėjamosios
Nauja
Brand: HORSCH
MaestroPneumatinių tikslaus išsėjimo sėjamųjų ateitis. Greita – tiksli – multifunkcionali.Mechaninių "Maestro" CC ir RC sėjamųjų linija buvo praplėsta naujomis pneumatinėmis "Maestro" CC ir SW. Dėl savo tikslaus sėklos dozavimo jos tinkamos kukurūzų, sojų, saulėgrąžų, cukrinių runkelių sėjai. Patent..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Pakabinama sėjamoji Amazone Avant AS 602-2 Pakabinama sėjamoji Amazone Avant AS 602-2
Naudota
Sėjamosios komplektas:Amazone Avant AS 602-2Darbinis plotis 6,0 m Transportavimo plotis 3,0 mAmazone Avant Profi P2000 bunkrio talpa 2000 lFreza Amazone KG 603-2Tankinimo volas KW 302, su guminiais žiedais Markė: Amazone Modelis: Avant AS 602-2 ..
14,000.00€
Be mokesčių:14,000.00€
Prikabinama sėjamoji Farmet Falcon 6 PS Prikabinama sėjamoji Farmet Falcon 6 PS
Naudota
Markė:FarmetModelis:Falcon 6 PSTipas:SėjamosiosPagaminimo data:2016Darbinis plotis:6 mHektarų skaičius:5770Kaina EUR (be PVM):42000..
42,000.00€
Be mokesčių:42,000.00€
Rodoma 1 iš 10 (10 Puslapis)

Diskinės, noraginės, juostinės sėjamosios

Tikriausiai sutiksite, kad sėjos etapas – labai atsakingas laikotarpis visiems ūkininkams. Siekiant geriausio derliaus, visi sėjos darbai turi būti atliekami operatyviai, tačiau tiksliai. Geriausiam efektyvumui reikia šiuolaikiškos, patikimos ir kokybiškos technikos. Jeigu ieškote patikimų diskinių, noraginių ar juostinių sėjamųjų, galime Jums padėti. UAB „Audrokesta“ komanda siūlo visų tipų sėjamąsias itin patraukliomis kainomis – apsilankykite mūsų elektroninėje parduotuvėje ir pasirinkite Jums tinkamiausią!

Siūlomos visų tipų sėjamosios

UAB „Audrokesta“ pateikia patikrintus, inovatyvius sprendimus, be kurių neapsieis nė vienas šiuolaikiškas ūkis. Galite rinktis įvairių tipų sėjamąsias. Aptarkime jas:

Diskinės sėjamosios – jos kompaktiškos, manevringos, gali būti naudojamos išties universaliai, todėl jas renkasi daugelis ūkininkų. Diskinės sėjamosios sveria gana nedaug, tačiau turi talpų bunkerį ir tiksliai, tolygiai įterpia įvairių augalų sėklas į dirva.

Noraginės sėjamosios – dar vienas populiarus ūkininkų pasirinkimas. Tai įrenginiai naudojami po minimalaus dirvos dirbimo, įdirbimo plūgu ar sėjant tiesiai į ražieną.

UAB „Audrokesta“ internetinėje parduotuvėje rasite skirtingas noragines sėjamąsias visiems savo poreikiams. Ieškote galingo įrenginio didesniam ūkiui? Tokiu atveju verta rinktis sėjamąsias su plačiu diapazonu. Įrenginių darbinis plotis lengvai reguliuojamas (plačiu diapazonu: 3-12 metrų ir dar daugiau). O gal Jūsų ūkis nėra didelis? Tokiu atveju siūlome rinktis pakabinamas noragines sėjamąsias, kurios yra ypač kompaktiškos ir mobilios, puikiai tinka sėjant mažesniame plote.

Juostinės sėjamosios – tai agregatai, kurie puikiai atspindi naujausias žemės ūkio tendencijas ir techninius pasiekimus. Juostinis žemės įdirbimas yra puikus pasirinkimas, kuris padeda užkirsti kelią dirvos erozijai ir padeda pasiekti stabilų derlių. Džiaukitės itin kokybiškai, juostomis supurentu dirvožemiu be nepageidaujamų augalų likučių! Itin preciziškas, švarus trąšų įterpimas į dirvą. Naudojant juostinę sėjamąją, dirva tinkamai paruošiama, atliekama sėja ir privolavimas – ir visa tai vos per vieną važiavimą!

Taip pat siūlome tiesioginės sėjos sėjamąsias. Tai optimalus pasirinkimas, kurį galima pritaikyti bet kokioms sėjimo sąlygoms: nuo derlingo juodžemio, iki darbų akmenuotose, molingose dirvose. Darbo su tiesioginės sėjos sėjamosiomis rezultatas – užtikrinamas stabilus gylis atliekant sėją, tinkamas sėklos kontaktas su dirva ir nepriekaištingai pašalinami visi nepageidaujami augaliniai likučiai.

Tikslaus išsėjimo sėjamosios – dar vienas šiuolaikiškas variantas, kuris patiks daugeliui. Tai greiti, manevringi įrenginiai, kurie leidžia tiksliai dozuoti sėklą ir labai tinka sėjant tokias kultūras, kaip sojos, saulėgrąžos, cukriniai runkeliai, kukurūzai.

UAB „Audrokesta“ diskinės, noraginės, juostinės sėjamosios ir kiti įrenginiai yra puikus pasirinkimas žemės ūkio darbams ir užtikrintam derliui! Mūsų komanda palaiko ryšius su patikimais žemės ūkio technikos gamintojais, todėl gali pasiūlyti savo klientams šiuolaikiškus, patikrintus, aukštos kokybės įrenginius. Esame užtikrinti: nenusivilsite!

Mūsų asortimente galite rasti skirtingą, puikią reputaciją turinčių gamintojų techniką. Sėjamosioms rekomenduojame rinktis „Horsch“ prekės ženklą, kuris įkurtas 1969 m., Vokietijoje. Tai vienos šeimos atkaklaus triūso rezultatas. Visi „Horsch“ gaminiai pasižymi funkcionalumu, patogiu dizainu ir funkcionalumu. Kokiais dar privalumais vartotojus džiugina šios sėjamosios? Atsakome!

 • Maksimalus tikslumas. „Horsch“ sėjamosios sukonstruotos taip, kad padėtų tiksliai įterpti sėklą į dirvą. Tobulumas prasideda nuo mažų detalių: galite būti užtikrinti, kad tinkamai įterptas grūdas užtikrins puikų derlių Jūsų ūkiui!
 • Greitis. Modernūs „Horsch“ mechanizmai džiugina dėl didelio sėjos greičio. Tai ypač aktualu atliekant didelės apimties darbus: sėjos laikas Lietuvoje trumpas.
 • Puikus prisitaikymas. Šio gamintojo sėjamosios puikiai tinka įvairiai dirvožemio struktūrai, greitai prie jos prisitaiko ir suteikia puikius rezultatus.

UAB „Audrokesta“ savo klientams gali pasiūlyti naujas ir naudotas sėjamąsias, kurios yra puikios būklės ir tarnauja kaip naujos! Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ne tik „Horsch“, bet ir kitų visame pasaulyje žinomų prekės ženklų gaminius. Tarp jų –„Farmet“ (Čekija), „Pöttinger“ (Austrija), „Väderstad“ (Švedija) ir kitų puikią reputaciją turinčių gamintojų diskinės, juostinės, noraginės, pakabinamos sėjamosios.

Kodėl verta rinktis mus?

Esame savo srities profesionalai ir neabejojame: rinkdamiesi sėjamąsias ir kitą žemės ūkio techniką pas mus, nenusivilsite. Štai kodėl:

 • Aukšti standartai. Mes perfekcionistai: keliame sau griežtus reikalavimus ir nuolat tobuliname praktines bei teorines žinias. Tai viena iš mūsų stiprybių, kuri leido tapti klientų mylimais, patikimais rinkos lyderiais.
 • Kokybei – didžiausias prioritetas. Savo klientams teikiame tik kruopščiai atrinktas, patikimų gamintojų sėjamąsias ir kitus žemės ūkio įrenginius. UAB „Audrokesta“ komanda teikia tik tokią naudotą techniką, kokią rinktumės savo ūkiui!
 • Dėmesys ir pagalba. Rūpinamės savo klientais: visada patarsime, išklausysime ir rasime optimalų variantą Jūsų išskirtiniams poreikiams.
 • Puikus kainos ir kokybės santykis. Teikiame visiškai naują ir dėvėtą, tačiau puikaus stovio, itin modernią darbo techniką. Mūsų sėjamosios ir kita žemės ūkio technika pasižymi vienomis geriausių kainų rinkoje, o kokybe nenusileidžia kitiems žemės ūkio technikos gigantams!
 • Garantija. Suteikiame kokybės garantiją tiek naujoms, tiek dėvėtoms savo prekėms.
 • Individualus požiūris ir lankstumas. UAB „Audroketa” klientus aptarnauja visos Lietuvos teritorijoje. Tai reiškia, kad sėjamąsias ir kitus padargus pristatysime Jums, kad ir kur būtumėte.
 • Suteikiami ekspertų patarimai. Nežinote, koks įrenginys Jums tinkamiausias ir norite pasitarti? Pataikėte ten, kur reikia! Mūsų konsultantai yra ilgamečiai savo srities profesionalai, kurie nuolat tobulina žinias ir suteikia vertingų patarimų.
 • Dėmesys kiekvienam. Visiems savo klientams suteikiame puikias kainas ir individualius pasiūlymus.

Ieškote diskinių, noraginių, juostinių sėjamųjų ar kitų įrenginių sėkmingiems žemės ūkio darbams? Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje: UAB „Audrokesta“ Jūsų laukia itin aukšto lygio ūkio padargai, o patyrę mūsų konsultantai padės rasti sprendimą kiekvienai situacijai ir išskirtiniams Jūsų poreikiams!

DUK

Kokias sėjamąsias siūlote?

UAB „Audrokesta“ parduotuvėje rasite platų tipų ir dydžių pasirinkimą savo ūkio darbams. Galite rinktis diskines, noragines, juostines, tiesioginės sėjos ir tikslaus išsėjimo sėjamąsias. Mūsų technika tinka tiek smulkiems ūkiams, tiek profesionaliam, didelės apimties ūkininkavimui.

Sunku išsirinkti? Tuomet kreipkitės į mus ir padėsime surasti Jus tenkinantį variantą!

Ar verta rinktis naudotą žemės ūkio techniką?

Pas mus – tikrai taip. Naujausi žemės ūkio įrenginiai pasižymi aukštesne kaina, kurią pasiruošę mokėti ne visi. Norint sutaupyti, tačiau išsaugoti kokybe, verta rinktis naudotas sėjamąsias, kurias siūlome mes, UAB „Audrokesta“ komanda. Savo klientams siūlome tvarkingas, nepriekaištingai veikiančias, kruopščiai patikrintas naudotas sėjamąsias. Jos puikiai tiks, jeigu Jūsų biudžetas ribotas.

Ar renkantis žemės ūkio įrangą, svarbu atsižvelgti į prekės ženklą?

Siekiant geriausių rezultatų, technika neprivalo būti naujausia, tačiau gamintojas yra labai vienas svarbus kokybės kriterijus. Perkant sėjamąsias ir kitą techniką, rekomenduojame atkreipti dėmesį į jų prekės ženklą: geriausia prioritetą skirti Europoje vertinantiems gamintojams, kurie spėjo užsitarnauti puikią reputaciją ir Jūsų nenuvils.

Mūsų asortimente Jūsų laukia tokie prekės ženklai kaip „Horsch“, „Farmet“, „Pöttinger“, „Väderstad“ ir kiti. Savo klientams siūlome tik aukščiausią kokybę be kompromisų!

Kaip prižiūrėti sėjamąsias?

Mūsų siūlomos žemės ūkio mašinos yra puikios būklės ir nereikalauja ypač sudėtingos ir brangios priežiūros. Vis dėlto, siekiant išvengti gedimų ir susidėvėjimo, šią techniką būtina dėmesingai prižiūrėti: pabaigus darbus išvalyti, įvertinti atskirų dalių būklę, pastebėjus pažeidimus, jas pakeisti.

Kur kreiptis, jeigu pastebėjau įsigytos technikos gedimą?

Nepamirškite, kad derliaus nuėmimo sezonas yra trumpas, tačiau sudėtingas ir intensyvus. Technikos gedimas šiuo lemiamu metu gali kelti pavojų visam įdėtam darbui ūkyje, todėl bet kokie sėjamųjų ir kitos technikos gedimai neturėtų būti ignoruojami. Jeigu turite klausimų ar pastebėjote nesklandumų, kviečiame susisiekti  su mūsų komanda: pasiūlysime geriausią sprendimą.