Menu
Your Cart

GRŪDŲ TRAIŠKYTUVAI

Brand: Rolmako
Grūdų traiškytuvas skirtas visų rūšių grūdų, kukurūzų ir pupelių sėklų traiškymui. Traiškyta sėkla - efektyvus, maistingas pašaras galvijams, kiaulėms, arkliams ... Pašaras yra gerai virškinamas, nepraranda savo maistinės vertės (žema apdorojimo temperatūra negadina baltymų). Pašarų ruošimas yra pat..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Rodoma 1 iš 1 (1 Puslapis)

Grūdų traiškytuvai, arba smulkintuvai yra įrenginiai, naudojami gyvulininkystės ūkiuose. Jų pagrindinė paskirtis – efektyviai susmulkinti pačių įvairiausių rūšių ankštinių augalų sėklas ir grūdines kultūras.

Kokybiški, visus standartus atitinkantys grūdų traiškytuvai užtikrina, kad ūkininkas galės džiaugtis kokybišku grūdų apdirbimu ir itin maistingais pašarais savo galvijams, kiaulėms ir arkliams. Susmulkinus grūdus gauname efektyviausią gyvulių šėrimo būdą ir puikų naudingųjų medžiagų pasisavinimą.

Grūdų traiškytuvų pranašumai

Nemažai ūkininkų grūdų smulkinimui vis dar naudoja malimo techniką, tačiau praktika rodo, kad tai nėra geriausias pasirinkimas. Štai 5 priežastys, kodėl grūdų traiškytuvai yra puiki alternatyva galvijų pašarų malūnams:

 1. Darbo efektyvumas: traiškytuvai pasižymi gerokai didesniu darbiniu našumu.

 2. Mažiau lepus variantas. Skirtingai nei malūnai, grūdų traiškytuvai geba susmulkinti ne tik sausus, bet ir drėgnus bei minkštus grūdus.

 3. Skleidžia gerokai mažiau dulkiu nei malant grūdus.

 4. Galvijų virškinimui traiškyti grūdai tinka labiau nei malti. Nustatyta, kad galvojų organizmas lengviau įsisavina maistines medžiagas, vitaminus.

 5. Kokybiškas grūdų traiškytuvas grūdus, sėklas, ankštinius produktus sutraiško į vienodos frakcijos daleles. Reikalingą jų dydį galite reguliuoti pagal savo poreikius.

Kokiomis savybėmis pasižymi kokybiški grūdų traiškytuvai?

Naudojant aukšto lygio grūdų traiškytuvus, laukia puikūs rezultatai. Labai svarbu, kad grūdai išlaikytų visą savo maistinę vertę (dėl procese naudojamos žemos temperatūros nėra baltymų denatūravimo, šie išlieka visiškai nepažeisti). Įrenginiuose turi būti integruoti pažangūs ir šiuolaikiški techniniai sprendimai (pavyzdžiui, unikali volelio tekstūra). Visa tai prisideda prie bendros darbo kokybės, didelio efektyvumo ir lengvos priežiūros.

Žinoma, net aukščiausios kokybės grūdų traiškytuvas, tinkamai neprižiūrimas ar naudojamas nesilaikant gamintojo instrukcijų, gali būti pažeistas. Todėl būtina pasirūpinti nuolatine savo turimos įrangos priežiūra, nepriklausomai nuo jos naujumo. Tai padės užtikrinti, kad išlaikysite darbo našumą ir pailginsite įrangos eksploatavimo laiką.

Kokius grūdų traiškytuvus rekomenduojate?


Savo klientams teikiame „Rolmako“ (Lenkija) grūdų smulkintuvus. Tai lietuviams puikiai pažįstamas prekės ženklas, kuris garsėja aukšto lygio technika ir prieinamomis kainomis. „Rolmako“ gaminiai puikiai vertinami dėl įvairių kriterijų. Pirmiausia individualus požiūris į klientą. „Rolmako“ puikiai supranta tiek smulkiųjų, tiek stambiųjų ūkininkų poreikius ir gali pasiūlyti itin platų grūdų traiškytuvų pasirinkimą bei kitą produkcijos asortimentą.

Taip pat džiugina geras kainos ir kokybės santykis – „Rolmako“ tiek nauja, tiek naudota žemės ūkio technika pasižymi vienomis geriausių kainų rinkoje, o kokybe nenusileidžia kitiems žemės ūkio technikos gigantams.

Šio prekės ženklo grūdų traiškytuvai yra našūs, pasižymi nedideliu energijos suvartojimu ir savo tikslumu: itin greitai ir kokybiškai susmulkina skirtingų rūšių grūdus, taip pat pupeles, žirnius, kukurūzus ir kitas ankštines kultūras. Taip užtikrinama pašarų kokybė ir darbų operatyvumas.

Visų šių rezultatų pasiekti pavyko dėl ilgametės patirties. „Rolmako“ žinios ir praktinė ilgametė patirtis žemės ūkio rinkoje leido sukurti ypač platų įmonės produktų ir paslaugų asortimentą. „Rolmako“ produktai atitinka griežtus šiuolaikinio ūkio reikalavimus ir nepalieka abejingų. Įmonė gausiai investuoja į nuolatinį gamybos procesų tobulinimą ir siekia visapusiškai patenkinti ūkininkų poreikius.

Kodėl mes?

Ilgametė praktinė patirtis ir nuolat tobulinamos profesinės žinios leido mums tapti tvirtais ir patikimais rinkos lyderiais. Rinkdamiesi grūdų traiškytuvus ir kitą žemės ūkio techniką pas mus, nenusivilsite. Štai kodėl:

 • Dėmesys kokybei. Savo klientams siūlome tik kruopščiai atrinktus, patikimus gamintojus ir prekės ženklus.
 • Pasitikėjimo vertas požiūris. UAB „Audrokesta“ komanda teikia tik tokius grūdų smulkintuvus, kuriuos drąsiai rinktųsi ir sau!
 • Individuali pagalba. Visada patarsime, išklausysime ir rasime optimalų variantą Jūsų ūkiui.
 • Garantija. Suteikiame kokybės garantiją savo prekėms.
 • Lankstumas. Klientus aptarnaujame visos Lietuvos teritorijoje: tai reiškia, kad grūdų smulkintuvus ir kitą techniką (traktorius, kombainus, sėjamąsias, diskinius, noraginius skutikus ir kitus padargus) pristatysime Jums, kad ir kur būtumėte.
 • Gilios teorinės ir praktinės žinios. Mūsų konsultantai yra ilgamečiai savo srities profesionalai, kurie nuolat tobulina žinias ir suteikia vertingų patarimų.
 • Dėmesys kiekvienam. Visiems savo klientams suteikiame puikias kainas ir individualius pasiūlymus.

Planuojate įsigyti kokybišką grūdų traiškytuvą ar kitą įrenginį savo ūkiui? Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje: UAB „Audrokesta“ Jūsų laukia itin aukštos kokybės ūkio padargai, o patyrę mūsų konsultantai padės rasti sprendimą kiekvienai situacijai ir išskirtiniams Jūsų poreikiams!

Patikimas grūdų traiškytuvas, kuris atitiks Jūsų poreikius

Šiuo metu UAB „Audrokesta“ asortimente yra „Rolmako“ prekės ženklo grūdų traiškytuvas, skirtas visų rūšių grūdų, taip pat kukurūzų ir pupų sėklų traiškymui. Neabejojame: jis leis preciziškai tiksliai paruošti pašarą gyvuliams.

Naudojant šį įrenginį, sėklas sutraiškysite greičiau ir kokybiškiau nei naudojant tradicinį galvijų pašarų malūną. Sutraiškytas pašaras yra ypač maistingas ir naudingas. Maitinant gyvulius, jų organizmas maksimaliai įsisavins maistingąsias medžiagas ir lengvai suvirškins pašarą.

DUK

Kodėl verta naudoti grūdų traiškytuvą?

Tai pažangi grūdų ir sėklų traiškymo technologija, kurios pagalba pagaminsite pašarą, idealiai subalansuotą geram įsisavinimui ir lengvam virškinimui. Profesionalus traiškytuvas leidžia parinkti frakcijos dydį ir sėklas bei grūdus sutraiško tolygiai, būtent taip, kaip pageidaujate.

Išbandykite šį modernų įrenginį ir įsitikinkite: tradiciniai pašarų malūnai tapo atgyvena!

Kiek kainuoja grūdų traiškytuvai?

Šių įrenginių kaina tarpusavyje gali gerokai skirtis. Ją lemia tokie veiksniai, kaip gamintojas, gamybos metai, galingumas, veikimo funkcijos ir pan. Jeigu traiškytuvas naudotas, jis kainuos gerokai mažiau nei naujas.

Nepriklausomai nuo Jūsų poreikių, užtikriname, kad pasirinkę UAB „Audrokesta“ produktus neprašausite. Siūlome puikios būklės grūdų traiškytuvus. Pas mus puikus kainos ir kokybės santykis yra prieinamas praktiškai kiekvienam!

Kaip pasirinkti mano ūkiui geriausią grūdų traiškytuvą?

Traiškytuvus rekomenduojame rinktis pagal savo ūkio specifiką: auginamų gyvulių kiekį, naudojamus pašarus ir pan. Ne mažiau svarbios ir finansinės galimybės.

Jeigu vis dar nesate tikri, koks grūdų traiškytuvas Jums reikalingas, UAB „Audrokesta“ specialistai padės išsirinkti. Susisiekite jau šiandien: išklausysime ir parinksime geriausią produktą pagal Jūsų poreikius!

Kokių gamintojų grūdų traiškytuvus siūlote?

Šiuo metu mūsų asortimente rasite „Rolmako“ (Lenkija) grūdų traiškytuvą. Tai ekonomiškas, tačiau laiko patikrintas prekės ženklas, kuriuo verta pasitikėti. Esame ilgamečiai tiesioginiai partneriai, todėl galime pasiūlyti produktus vienomis žemiausių kainų Lietuvoje!

Pats traiškytuvas yra galingas ir efektyvus: greitai perprasite jo valdymo ypatumus ir greitai pagaminsite maistingą pašarą gyvuliams. Tai traiškytuvas, kuris puikiai tiks nedideliame ūkyje, tačiau patiks ir profesionaliems ūkininkams.