Menu
Your Cart

Apie musUAB „Audrokesta“, kad ūkininkauti būtų paprasčiau!

 

2003 metais įkurta įmonė  Audrokesta" nuėjo ilgą kelią kartu su šalies ūkininkais. Pagrindinė ir sudėtingiausia, išsikelta, užduotis - ūkininkavimą paversti paprastesniu ir rentabilesniu. Šiam tikslui įgyvendinti reikalinga patikima, naši, patvari žemės ūkio technika, taip pat labai svarbios savalaikės ir profesionalios serviso paslaugos.

Šakiuose įsikūrusi pagrindinė įmonės būstinė, aikštelėje eksponuojama nauja ir naudota žemės ūkio technika, naujausios sėjamosiospurkštuvaižemės dirbimo ir kita technika, veikia atsarginių dalių parduotuvė, teikiamos serviso bei logistikos paslaugos. UAB „Audrokesta“ atidarė atsarginių dalių parduotuvę ir Šiauliuose, tolimesniuose planuose plėtra – filialai kituose regionuose.


Pagrindiniai atstovaujami prekiniai ženklai - HORSCH ir ROLMAKO

HORSCH

Didžiuojamės būdami, vieninteliai, oficialūs HORSCH technikos atstovai Lietuvoje. HORSCH sėjamosios, žemės dirbimo technika, purkštuvai, kompensacinės priekabos puikiai pasiteisino Lietuvos ūkiuose ir visame pasaulyje. Būdami oficialiu atstovu suteikiame technikai gamintojo garantijas, teikiame kokybiškas serviso paslaugas, visi mūsų serviso darbuotojai yra apmokomi gamykloje. Todėl kaip niekas kitas išmano visas HORSCH žemės ūkio technikos subtilybes.

Išsirinkti Jums tinkamiausią HORSCH žemės ūkio techniką kviečiame čia:

 

 

ROLMAKO

 

UAB „Audrokesta“ yra ir išskirtinis Lenkijos žemės ūkio technikos gamintojo ROLMAKO platintojas Lietuvoje. ROLMAKO tiekia modernius sprendimus žemės ūkiui. ROLMAKO žemės ūkio technika tobulai tinka smulkiems bei vidutiniams ūkiams, jauniesiems ūkininkams, nes yra nebrangi, patikima ir patikrinta Lietuvos ūkiuose.

 

Išsirinkti Jums tinkamiausią ROLMAKO žemės ūkio techniką kviečiame čia Rolmako:

 • Priešsėjiniaiir kompaktiniai kultivatoriai
 • Dviejų, trijų eilių noraginiai skutikai bei daugiafunkciniai kultivatoriai
 • Kompaktiški, lengvi, sunkieji ir sodo darbams tinkantys  diskiniai skutikliai
 • Giluminiai purentuvai
 • Grumstų smulkinimo ir žemės lyginimo volai
 • Volai žemės dirbimo padargams
 • Rapso stalai, atpjovėjai bei vežimėliai pjaunamosioms
 • Rulonų apvyniotuvai
 • Grūdų traiškytuvai
 • Sniego peiliaiUAB „Audrokesta“ taip pat prekiauja: 

 

 • „Muller elektronik“ elektronika žemės ūkio technikai;
 • Agrotop bei Lechler purkštukais.

 

Serviso paslaugos

 

Žemės ūkio technika sparčiai tobulėja, joje įdiegiama vis daugiau elektronikos, UAB „Audrokesta“ didelį dėmesį skiria: prikabinamų, savaeigių purkštuvų, tiek kitos tecnikos elektronikos remontui bei priežiūrai. Kvalifikuoti meistrai žemdirbiams suteikia serviso paslaugas tiek įmonėje, tiek ir vietoje pas ūkininkus. Operatyviai pristatomos atsarginės dalys, kad kuo greičiau būtų išspresti techniniai nesklandumai. 

Darbymečiu ūkininkui laikas visagalis, kartais turime tik kelias tinkamas dienas sėjai ar derliaus nuėmimui, todėl savalaikės ir kokybiškos serviso paslaugos gali išgelbėti visą būsimą derlių, tuo pačiu ir pajamas. UAB „Audrokesta“ serviso darbuotojai atvyks į bet kurį Lietuvos kraštą, kad suremontuotų, sureguliuotų ne tik iš mūsų pirktą techniką.

Įvykus rimtesniems gedimams suteiksime galimybę naudotis pakaitine žemės ūkio technika.

 

Naudota žemės ūkio technika

 

Ne visada pavyksta sutaupyti naujai žemės ūkio technikai, ne visada pavyksta gauti ir Europos Sąjungos paramą naujai žemės ūkio technikai įsigyti. Išeitis – kokybiška, techninę apžiūrą praėjusi, kvalifikuotų serviso darbuotojų kruopščiai paruošta, naudota žemės ūkio technika. Mūsų technikos aikštelėje tik kokybiška, žinomų prekinių ženklų, po diagnostikos, suremontuota, sureguliuota, darbui paruošta žemės ūkio technikapurkštuvai, traktoriai, sėjamosios, kombainai ir kt.

Daugiau apie šiuo metu parduodamą naudotą žemės ūkio techniką rasite čia naudota technika

UAB „Audrokesta“ žemės ūkio aikštelės adresas: Kęstučio g. 59, Daugėliškių k., LT-71141 Šakių r.

 

Negabaritinių krovinių pervežimas

 

UAB „Audrokesta“ yra įsigijusi specialųjį transportą ir teikia negabaritinių krovinių pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse.

Daugiau informacijos rasite čia negabaritiniai kroviniai

 

Bendradarbiavimas

 

Norintiems įsitikinti mūsų rekomenduojamos technikos tinkamumu organizuojame susitikimus su ūkininkais jau dirbančiais su HORSCH bei ROLMAKO žemės ūkio technika. Taip pat vykdome DEMO TURUS , kviečiame užsiprenumeruoti naujienlaiškius, kad sužinotumėte kur ir kada bus demonstruojama žemės ūkio technika, vyks lauko dienos ar kokias naujoves pristatysime parodose. Puslapio apačioje "Naujienlaiškio prenumerata" laukelyje įrašykite savo el. paštą ir mes Jus informuosime apie svarbiausius įvykius, naujas prekes, vykstančias akcijas...

 

Apie artimiausias lauko dienas, seminarus, parodas, akcijas, naudotos technikos papildymą ir kitas naujienas greitai sužinosite ir sekdami mus Facebook‘e 

https://www.facebook.com/uab.audrokesta/