Menu
Your Cart

Diskiniai ir noraginiai skutikai

Diskiniai, noraginiai ir kombinuoti skutikai svarbūs šiuolaikiniam ūkininkavimui – šie agregatai užtikrina tolygų sėjimo gylį, padeda sumažinti traukos jėgą, leidžia puikiai įdirbti ražieną ir išvengti dirvožemio suardymo sėjant didesniu greičiu. Tai – ekonomiškai naudinga ir derliaus požiūriu produktyvi inovacija Jūsų ūkiui. Savo klientams siūlome laiko ir kitų ūkininkų patikrintas diskinių ir noraginių skutikų sistemas. Čia rasite ir giluminius purentuvus.

Diskinis skutikas Joker RT Diskinis skutikas Joker RT
Nauja
Brand: HORSCH
Joker RT - greitas ražienos įdirbimas su dideliu darbiniu pločiuNaujojo Joker RT stiprybės ir privalumai:Sukuria didelius kiekius tinkamos struktūros dirvožemio;Efektyvus sutankinimas sėklų dygimo zonoje;Nėra problemų dirbant pagulusiuose laukuose nedideliuose gyliuose. Geras pralaidumas dėka s..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Diskinis skutiklis Joker CT/RT klasikinis Diskinis skutiklis Joker CT/RT klasikinis
Nauja
Brand: HORSCH
JOKER CT/RT KLASIKINISJoker yra ideali mašina sekliam ražienos dirbimui, tam kad paskatinti pabirų dygimą, nutraukti kapiliarus, sumaišyti augalines liekanas su dirvožemiu, bei paruošti sėklos guolį. Joker pagamina didelį kiekį optimalios struktūros dirvožemio sėjos horizonte, bei yra atsparus ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Diskinis skutiklis ROLMAKO U 652 Diskinis skutiklis ROLMAKO U 652
Nauja
Brand: Rolmako
Diskinis skutiklis U 652 yra universalus agregatas tinkantis dirvos purenimui prieš sėją ir ražienos skutimui po derliaus nuėmimo. Mašina gaminama su dviejų tipų apsauga. Klientas gali pasirinkti amortizuojančią 40x180 mm guminę apsaugą arba 3D tipo 35x35 mm spyruokliuojančio profilio diskų tvirtini..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Diskinis skutiklis ROLMAKO U 693 Diskinis skutiklis ROLMAKO U 693
Nauja
Brand: Rolmako
Vienas agregatas - daug funkcijų.Diskinis skutikas skirtas dirvožemio trupinimui, purenimui. Plačios agregato panaudojimo galimybės - gali būti naudojamas išsibarstytų kalkių trąšų ar iškratyto mėšlo maišymui su žeme, ražienų skutimui. Naudojant šį padargą galima sėkmingai pakeisti plūgą. Diskai pja..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Diskinis sunkusis skutiklis Joker HD Diskinis sunkusis skutiklis Joker HD
Nauja
Brand: HORSCH
Joker HD - sunkusis diskinis skutiklis su  didelio skersmens diskaisPagrindiniai Joker HD privalumai:Intensyvus ir seklus grūdinių kultūrų ražienos dirbimas;Intensyvus ir gilus (iki 20 cm) žemės dirbimas ir maišymas esant didelėms augalų liekanoms (pavyzdžiui, kukurūzų);Didelio skersmens diskai..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Lengvasis diskinis skutikas ROLMAKO U 622 Lengvasis diskinis skutikas ROLMAKO U 622
Nauja
Brand: Rolmako
Lengvas diskinis skutiklis skirtas mažiems ir vidutiniams ūkiams, kurie naudoja mažos galios traktorius. Svarbus bruožas - sutrumpinta ir neaukšta skutiklio konstrukcija. Agregato išskirtinumas - diskai sumontuoti ant amortizuojančių lingių, tinkančių dirbti lengvo ir vidutinio sunkumo dirvožemiuose..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Noraginis skutikas Finer SL Noraginis skutikas Finer SL
Nauja
Brand: HORSCH
Finer SL: 4 eilės noragėlių, rėmo aukštis 55 cm, o atstumas tarp noragų 15 cm – ypatingai sekliam dirbimui;Galimybė keisti noragėlių atakos kampą, priklausomai nuo dirvožemio sunkumo;2 eilių aketėlės piktžolių išravėjimui;Aketėlių atakos kampas gali būti keičiamas priklausomai nuo darbinių sąly..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Noraginis skutiklis U 453 Noraginis skutiklis U 453
Nauja
Brand: Rolmako
Noraginis skutikas U 453 tai agregatas, kuris sukabinamas su traktoriumi tritaške pakaba. Dviem eilėmis prie padargo rėmo sumontuoti tvirti darbiniai padargo noragai, kurie pjausto ir maišo su žeme derliaus likučius. Lyginimo diskai ir tankinimo volas smulkina ir lygina viršutinį dirvožemio sluoksnį..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Pakabinamas diskinis skutikas Rolmako U 693 2021m 5458 Pakabinamas diskinis skutikas Rolmako U 693 2021m 5458
Naudota
Brand: Rolmako
Markė: Rolmako Modelis: U 693 Tipas: Žemės dirbimo technika Pagaminimo data: 2021 Darbinis plotis: 4 m Kaina EUR (be PVM): 10000 ..
10,000.00€
Be mokesčių:10,000.00€
Pakabinamas noraginis skutikas Horsch	Terrano 4 FX Pakabinamas noraginis skutikas Horsch	Terrano 4 FX
Naudota
Brand: HORSCH
Markė: Horsch Modelis: Terrano 4 FX Tipas: Žemės dirbimo technika Pagaminimo data: 2012 Darbinis plotis: 4 m Kaina EUR (be PVM): 15000 ..
15,000.00€
Be mokesčių:15,000.00€
Pakabinamas noraginis skutikas Rolmako U 436 3,5m Pakabinamas noraginis skutikas Rolmako U 436 3,5m
Naudota
Brand: Rolmako
Markė:RolmakoModelis:Pakabinamas noraginis skutikas Rolmako U 436Tipas:Žemės dirbimo technikaPagaminimo data:2020Darbinis plotis:3,50 mKaina EUR (be PVM):12100Kita informacija:Darbinis plotis 3,5 m;Transportinis plotis 3,5 m;Trys eilės noragų;Darbinių noragų spyruoklinė apsauga NON-STOP;Darbinių nor..
12,100.00€
Be mokesčių:12,100.00€
Prikabinamas diskinis skutikas Rolmako U 652 Prikabinamas diskinis skutikas Rolmako U 652
Naudota
Brand: Rolmako
Markė: Rolmako Modelis: U 652 Tipas: Žemės dirbimo technika Pagaminimo data: 2023 Darbinis plotis: 5 m Kaina EUR (be PVM): 39000 ..
39,000.00€
Be mokesčių:39,000.00€
Rodoma 1 iš 12 (14 Puslapis)

Kam naudojami diskiniai skutikai?

Diskiniai skutikai yra idealus pasirinkimas pirminiam dirvos įdirbimui iki maždaug 20 cm. gylio – siekiant efektyviai suardyti dirvos kapiliarus, taip skatinant geresnį augalų sudygimą, taip pat įterpti šiaudus ir atitaisyti žalą, atsirandančią dėl dirvožemio suspaudimo.

Mūsų siūlomi diskiniai skutikai pagaminti iš itin patvarių medžiagų, turi patikimą konstrukciją, kuri užtikrina ilgalaikį naudojimą. Tai puikus pasirinkimas įvairių tipų dirvožemiui Jūsų ūkyje!

Štai ką verta žinoti apie diskinius skutikus:

 • Skirtingų paviršių įdirbimas – ūkininkus, išbandžiusius mūsų produkciją, džiugina efektyvus ražienų įdirbimas, taip pat priešsėjinis dirvos įdirbimas ir pievų įdirbimas.
 • Tinkamas pasirinkimas sėjai – daugelį mūsų diskinių skutikų galite pasitelkti integruotam darbui kartu su pneumatine sėjamąja.
 • Sėkminga kova su piktžolėmis – mūsų aukštos kokybės skutikai padeda užtikrinti greitą ir tolygų piktžolių bei kitų atsitiktinių sėklų sudygimą nuėmus derlių. Tokiu būdu prieš sėją be vargo galėsite sunaikinti piktžoles pasirinktomis cheminėmis arba kultūrinėmis priemonėmis.
 • Efektyvus medžiagų maišymas – tai geras sprendimas, siekiant tolygaus, intensyvaus organinių medžiagų ir dirvožemio sumaišymo.
 • Didelis darbinis greitis – siūlome lengvas, greitas ir manevringas priemones, kurios leis darbus atlikti ne tik tiksliau, bet ir greičiau!
 • Pažangi konstrukcija – siūlome tik itin aukštos kokybės diskus ir ilgametę naudojimo garantiją. Itin didelis galinių tankinimo volų pasirinkimas, greitas ir nesudėtingas darbinių dalių pakeitimas, esant poreikiui!

Kam naudojami noraginiai skutikai?

Suprantame, kad kiekvieno kliento poreikiai unikalūs ir skirtingi. Būtent todėl mūsų siūlomi noraginiai skutikai gali būti pritaikyti bet kokiam dirvos gyliui: puikiai tiks tiek ražienai apdirbti per visą paviršių, tiek maišant gilesnius dirvožemio sluoksnius, ruošiant terpę mulčiuojamam apsėjimui.

Štai ką verta žinoti apie noraginius skutikus:

 • Universalumas – čia rasite skutikus bet kokiam darbiniam gyliui – tiek ypatingai sekliam, tiek giliam apdirbimui. Norimą darbinį gylį nustatyti bus itin paprasta, užtikrinamas puikus dirvos sluoksnio išpurenimas!
 • Efektyvi kova su piktžolėmis – lengvas ir tikslus piktžolių išravėjimas, patogus mechaninis jų naikinimas prieš sėją.
 • Patogus detalių keitimas – užtikriname, kad mūsų noraginių skutiklių dalys gali būti keičiamos, priklausomai nuo darbinių sąlygų. Daugelis skutikų turi galimybę keisti noragėlių atakos kampą, priklausomai nuo dirvožemio ypatybių.
 • Viskas, ko reikia sėjai – parinksime padargą, idealiai atitinkantį Jūsų vietovės reljefą ir dirvos sąlygas. Taip garantuojamas optimalus sėklų guolio paruošimas.

Kam naudojami kombinuoti skutikai?

Kombinuoti skutikai (dar vadinami hibridiniais kultivatoriais) – mūsų siūloma naujovė, patikimai sauganti Jūsų dirvą nuo nepageidaujamų reiškinių ir padedanti pasiekti dar geresnius darbo rezultatus!

Štai ką verta žinoti apie kombinuotus skutikus:

 • Maksimali dirvos apsauga – šis skutikas gali padėti išvengti vėjo ir vandens sukeliamos dirvos erozijos: atliekant paviršinį dirvos įdirbimą pavasario sezonu, veiksmingai pakertamos tarpinės kultūros. Tokiu būdu daugiau drėgmės lieka gilesniuose sluoksniuose, kurių nepasiekia augalai, tad padedama dirvai išlaikyti vandenį.
 • Universalumas – siūlome rinktis universalų skutiką, kuriame rasite geriausias diskinių ir noraginių skutikų savybes: galėsite džiaugtis paprastu ir efektyviu viso pločio žemės įdirbimu ir patikimai apsaugota dirva.
 • Efektyvus medžiagų maišymas – tai geras sprendimas, siekiant tolygaus, intensyvaus organinių medžiagų ir dirvožemio sumaišymo.
 • Didelis darbinis greitis – siūlome lengvas, greitas ir manevringas priemones, kurios leis darbus atlikti ne tik tiksliau, bet ir greičiau!
 • Patvarus pasirinkimas – siūlome tik itin aukštos kokybės kombinuotus skutikus, kuriais džiaugsitės ilgus metus. Tvirtas, kokybiškas korpusas padės įveikti net sudėtingiausias kliūtis!

  Koks skutikas man tinkamiausias?


Ieškote kokybės už priimtiną kainą? Tuomet turime gerų žinių! UAB „Audrokesta“ asortimente rasite platų diskinių ir noraginių skutikų pasirinkimą. Savo klientams siūlome modernius naujus agregatus ir puikios būklės, ekonomiškus naudotus skutikus, todėl kiekvienas ras tai, ko ieško!

Tai sprendimai, subalansuoti tiek mažiems, tiek dideliems ūkiams. Kviečiame plačiau susipažinti su mūsų skutikais ir pasirinkti Jums tinkamiausią.

Diskiniai skutikai

Šiuolaikiški, manevringi skutikai, pritaikyti pirminiam dirvos įdirbimui, sėjai, kovai su piktžolėmis. Tai Europoje gerą vardą užsitarnavusių gamintojų – HORSCH (Vokietija) ir Rolmako (Lenkija) – diskiniai skutikai, kurie maloniai nustebins net daug mačiusius!

HORSCH Joker RT

Vienas naujausių mūsų produktų, jau spėjęs sulaukti daugybės teigiamų įvertinimų. Tai itin stabilus agregatas, kuris turi didelį darbinį plotį, todėl ražieną įdirba greitai. Su Joker RT galėsite dirbti net pagulusiuose laukuose, nedideliame gylyje, nes individualiai pagaminti, specialiai suporuoti dirbimo diskai suteiks optimalų pralaidumą.

Išpjovimo darbus pagerins modernūs karpyti diskai, nukreipti 17 laipsnių kampu. Nepaisant darbinio pločio ir daugybės aktualių funkcijų, tai kompaktiškas įrenginys, kuris Jūsų dirvą išlygins idealiai tiksliai.

HORSCH Joker CT/RT klasikinis

Tai šiek tiek senesnė Joker RT versija, geriausiai pritaikyta seklesniam ražienos įdirbimui. Naudojant šią ūkio mašiną, skatinsite pabirų dygimą, bus gerai sumaišomos organinės liekanos su dirvožemiu, sklandžiai paruošiamas guolis sėklai.

Joker CT/RT įrenginys yra atsparus pažeidimams, su juo patogu dirbti net sudėtingose dirvose. Diskinis skutikas geba išvystyti gana didelį darbinį greitį (iki 20 km/val.): visada išlieka stabilus, puikiai supurena dirvą.

HORSCH Joker HD

Tai sunkusis skutiklis, pritaikytas dideliam, profesionaliam ūkiui. Tarp didžiausių įrenginio privalumų – tiek gilus, tiek seklus įdirbimas. Šis diskinis skutikas gerai maišo žemę esant dideliam augalų liekanų kiekiui.

Joker HD turi integruotus masyvius diskus, kurių skersmuo net 620 mm. Tai leidžia įrenginiui sklandžiai susmulkinti organines liekanas ir išvengti užsikimšimo. Naudojant šį pažangų skutiką, žemė lengvai įdirbama, kruopščiai išlyginama ir paruošiama tolesniems darbams.

Rolmako U 652

Plačiai pritaikoma žemės ūkio mašina, kurią galite naudoti purenant dirvą prieš sėją ir skutant ražieną jau po derliaus nuėmimo darbų. Diskinio skutiko darbo našumą užtikrina sumontuoti išmanūs elementai, tokie kaip OFAS darbiniai diskai, hidraulinė gylio reguliavimo technika. Darbinis plotis siekia nuo 3 iki 6 metrų.

Galima dviejų tipų apsauga: diskus amortizuojantis 3D spyruokliuojantis profilis arba guminė apsauga LongLife. Taip pat siūlome rinktis pakabinamą arba prikabinamą Rolmako U652 diskinio skutiko variantą.

Rolmako U 622

Lengvasis skutikas, geriausiai tinkantis nedidelės apimties darbams, mažiems ir vidutiniams ūkiams. Jis tinka naudojant mažos galios traktorių.

Rolmako U 622 įrenginio svarbiausias bruožas yra unikali konstrukcija. Ji sutrumpinta, neaukšta, todėl suteikia skutikui daugiau manevringumo ir kompaktiškumo. Diskinio skutiko diskai sumontuoti ant lingių, kurios ypač gerai amortizuoja. Ši savybė užtikrina, kad įrenginys intensyviai maišys žemę ir atliks kitus darbus lengvo ir vidutinio sunkumo dirvožemyje.

Rolmako U 671

Tai sunkioji Rolmako artilerija, kuri padeda tiksliai nuskusti ražieną ir pakeičia plūgą. Idealiai tiks didesniems ūkiams. Darbų metu įrenginys tolygiai paskirsto apkrovą, kuri tenka kiekvienam diskui. Dirvožemis sklandžiai išdirbamas, supurenamas, sumaišomos augalinės liekanos.

Rolmako U 671 konstrukcija pritaikyta didelės apimties darbams: darbinių diskų eilės išdėstytos patogiu atstumu, po skutiko rėmu yra pakankamai erdvės, todėl net esant didelėms augalinėms liekanoms pasiekiami puikūs rezultatai. Galite rinktis darbinį plotį nuo 3 iki 6 metrų.

Noraginiai skutikai

Domina skutikas, tinkantis bet kokiam reljefui, su visomis aktualiomis darbinėmis funkcijomis? Turime ką pasiūlyti. Mūsų noraginiai skutikai (HORSCH ir Rolmako) pritaikyti darbui įvairiomis sąlygomis. Tai techniškai sudėtingi, tačiau patogūs naudoti įrenginiai, kuriuos pasitelkę įveiksite visas ūkio užduotis!

HORSCH Finer SL

Vokiška kokybė Jūsų ūkiui. Tai įrenginys, kuriame apskaičiuota kiekviena smulkmena: turėsite net 4 noragėlių eiles, tarp kurių yra 15 cm atstumas. Ši savybė tinka dirbant sekliame gylyje. Noragėlių atakos kampą galite reguliuoti pagal savo poreikius, dirvožemio ypatybes.

Finer SL integruotos net 2 eilės aketėlių padės su šaknimis išrauti piktžoles. Jų atakos kampą taip pat galima koreguoti pagal situaciją.

Dirbant su noraginiu skutiku, lengvai nustatysite norimą darbinį gylį, paruošite sėklų guolį.

Rolmako U 453

Vidutiniams ūkiams pritaikytas agregatas, kurio darbinis plotis nuo 2,1 iki 4,5 m. Įrenginyje integruoti lyginimo diskai ir specialus tankinimo volas ypač efektyviai susmulkina žemės grumstus, sutrupina plutą, išlygina viršutinį dirvožemio sluoksnį, padidinant jo pralaidumą. Skutiko darbiniai noragai turi varžtinę arba amortizuojančią, spyruoklinę apsaugą.

Įrenginys gali būti komplektuojamas su papildomais priedais, tokiais kaip išsėjimo sistema, kitokių tipų tankinimo volai. Pasirinkę Rolmako U 453, galite papildomai įsigyti ir nestandartinę prikabinamą agregato versiją.

Rolmako U 436

Naudotas, tačiau idealios būklės žemės ūkio įrenginys. Šis 2020 m. gamybos noraginis skutikas pritaikytas optimaliam darbui vidutiniame ir mažame ūkyje. Jo darbinis plotis 3,5 m. Konstrukcijoje –trys noragų eilės, tarp kurių yra 80 cm atstumas.

Darbiniai noragai AgriFlex yra su išlenktomis verstuvėmis. Jie turi amortizuojančią spyruoklinę apsaugą NON-STOP, kurios dėka išvengsite dažni mašinos kimšimosi. Su Rolmako U 436, be vargo atliksite piktžolių ravėjimo, sėjos paruošimo ir kitus darbus.

DUK

Kokius skutikus siūlote?

UAB „Audrokesta“ parduotuvėje rasite diskinius, noraginius ir kombinuotus skutikus. Jų dėka suplanuotus ūkio darbus atliksite greičiau ir efektyviau!

Kaip prižiūrėti skutikus?

Įrangos priežiūra nesudėtinga. Siekiant, kad skutikais galėtumėte naudotis kuo ilgiau, galioja viena auksinė taisyklė: reguliariai patikrinkite technikos būklę, o baigus ūkio darbus, išvalykite skutikus ir atskiras jų dalis.

Ar įrenginius teks dažnai remontuoti?

Siūlome tik nepriekaištingos būklės, patikimų gamintojų skutikus. Juos naudojant pagal paskirtį, įrenginiai ilgai išliks puikios būklės. Tiesa, jeigu pastebėjote atskirų detalių pažeidimus, nusidėvėjimą, rekomenduojama jas pakeisti: taip prailginsite viso įrenginio naudojimo trukmę.

Kodėl verta rinktis mus?

Ilgametė praktinė patirtis ir nuolat tobulinamos profesinės žinios leido mums tapti tvirtais ir patikimais rinkos lyderiais. Rinkdamiesi mūsų komandą, nenusivilsite. Štai kodėl:

 • Savo klientams siūlome patikimus gamintojus ir prekės ženklus.
 • Teikiame tik tokią techniką, kokią rinktumės savo ūkiui!
 • Rasime tinkamiausią variantą Jūsų išskirtiniams poreikiams.
 • Užtikriname itin kokybišką ir modernią techniką.
 • Suteikiame garantiją savo prekėms.
 • Klientus aptarnaujame visos Lietuvos teritorijoje: tai reiškia, kad diskinius noragus ir kitus padargus pristatysime Jums, kad ir kur būtumėte.
 • Mūsų konsultantai nuolat tobulina žinias ir suteikia profesionalių patarimų.
 • Suteikiame puikias kainas ir individualius pasiūlymus.
Ieškote kokybiško diskinio norago, giluminio dirvos purentuvo ar kito įrenginio savo ūkiui? Kviečiame apsilankyti pas mus: Jūsų laukia itin aukštos kokybės ūkio padargai, o patyrę mūsų konsultantai padės rasti sprendimą kiekvienai situacijai ir išskirtiniams Jūsų poreikiams!