Menu
Your Cart

Vartomi ir kaltiniai plūgai

Kaltinis plūgas / giluminis purentuvas U 624 Kaltinis plūgas / giluminis purentuvas U 624
Nauja
Brand: Rolmako
Kaltinis plūgas / giluminis purentuvas U 624.Lyginant su tradiciniu arimu žemės ūkio plūgu, kaltinis plūgas sutrumpina darbo laiką, reikalingą dirvai įdirbti, kartu sumažindamas su tuo susijusias išlaidas. Mašina paruošia lauką, sauplėšydama nelaidžius dirvožemio sluoksnius, kad užtikrintų geresnę o..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Vartomas plūgas Vartomas plūgas
Naudota
Markė:PöttingerModelis:Vartomas plūgasTipas:Žemės dirbimo technikaPagaminimo data:2008Kaina EUR (be PVM):20000Kita informacija:Vartomas, 8 korpusai..
20,000.00€
Be mokesčių:20,000.00€
Rodoma 1 iš 2 (2 Puslapis)

Plūgas – ypač aktualus tai ūkio įrankis, naudojamas žemės apdirbimui (pavyzdžiui, dirvai išarti prieš sėją). Šiuolaikiniai plūgai gali būti pritaikomi įvairiems traktoriams, turi ypač patvarų korpusą ir padeda idealiai apdirbti žemę. UAB „Audrokesta“ siūlo visų tipų žemės ūkio įrenginius Jūsų poreikiams: mūsų elektroninėje parduotuvėje yra vartomi plūgai, kaltiniai plūgai ir kiti agregatai, būtini sėkmingiems darbams!

Kokio tipo plūgai tinkamiausi Jums?


Siūlome kaltinius ir vartomus plūgus. Abu šie įrenginiai yra verti Jūsų dėmesio. Palyginkime:

Šiuolaikiški nauji bei naudoti kaltiniai plūgai yra vienas populiariausių pasirinkimų:

 • Kaltinis plūgas reikšmingai sutrumpina dirvos įdirbimo laiką. Tuo pačiu sumažėja ir su šiuo darbu susijusios piniginės išlaidos.
 • Dėl specialaus apdirbimo metodo, dirvai suteikiama geresnė prieiga prie oro ir vandens.
 • Ūkyje naudojant kaltinį plūgą, iki minimumo sumažinami vėlesni dirvos paruošimo darbai: taip užtikrinamas visiškas dirvožemio atkūrimas ir spartesnis augalų augimas.
 • Naudojant kaltinį plūgą, dirva paliekama puri ir išlyginta.

Nauji ir naudoti vartomi plūgai taip pat turi nemažai pranašumų:

 • Užtikrina vienodą išarimo gylį visame lauke bei padeda sumažinti dirvos eroziją ir tuo pačiu net 10-20 proc. padidinti arimo darbų našumą, efektyvumą.
 • Dirvos paruošimas atliekamas greičiau ir sąlyginai žemesniais kaštais nei naudojant tradicinį plūgą.
 • Tai gana universalus įrankis, kuriuo itin patogu apdirbti žemę laukuose, kurių forma nėra taisyklinga.

Siūlomi ir naudoti plūgai

Įmonė UAB „Audrokesta“ didelį dėmesį skiria produkcijos kokybei. Jeigu ieškote ekonomiško sprendimo, turime gerų žinių: mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomi ne tik nauji, bet ir naudoti vartiniai plūgai bei kitų tipų padargai.

Užtikriname, kad visi naudoti plūgai atitinka griežtus saugumo standartus, todėl yra puikus pinigus taupantis variantas, kurio dėka efektyviai įgyvendinsite suplanuotus darbus.

„Rolmako“ naudoti vartomi plūgai ir kaltiniai plūgai yra puikus pasirinkimas. Tai lietuviams puikiai pažįstamas, iš Lenkijos kilęs prekės ženklas, mėgstamas dėl puikaus kainos ir kokybės santykio.

Taip pat siūlome ir austriškus „Pöttinger“ plūgus, kurie pasižymi moderniomis technologijomis ir manevringumu.

Kodėl verta rinktis mus?

Ilgametė praktinė patirtis ir nuolat tobulinamos profesinės žinios leido mums tapti tvirtais ir patikimais rinkos lyderiais. Rinkdamiesi plūgus ir kitą žemės ūkio techniką pas mus, nenusivilsite. Štai kodėl:

 • Dėmesys kokybei. Savo klientams teikiame tik kruopščiai atrinktus, patikimus gamintojus ir prekės ženklus.
 • Pasitikėjimo vertas požiūris. UAB „Audrokesta“ komanda teikia tik tokią naudotą techniką, kokią rinktumės savo ūkiui!
 • Individuali pagalba. Visada patarsime, išklausysime ir rasime optimalų variantą Jūsų išskirtiniams poreikiams.
 • Patikimi produktai. Teikiame visiškai naują ir dėvėtą, tačiau puikaus stovio, itin modernią darbo techniką. Mūsų parduodama žemės ūkio technika pasižymi vienomis geriausių kainų rinkoje, o kokybe nenusileidžia kitiems žemės ūkio technikos gigantams!
 • Garantija. Suteikiame kokybės garantiją tiek naujoms, tiek dėvėtoms savo prekėms.
 • Lankstumas. Klientus aptarnaujame visos Lietuvos teritorijoje: tai reiškia, kad plūgus r kitus padargus pristatysime Jums, kad ir kur būtumėte.
 • Gilios teorinės ir praktinės žinios. Mūsų konsultantai yra ilgamečiai savo srities profesionalai, kurie nuolat tobulina žinias ir suteikia vertingų patarimų.
 • Dėmesys kiekvienam. Visiems savo klientams suteikiame puikias kainas ir individualius pasiūlymus.

Planuojate įsigyti plūgą ar kitą įrenginį savo ūkiui? Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje: UAB „Audrokesta“ Jūsų laukia itin aukšto lygio ūkio padargai, o patyrę mūsų konsultantai padės rasti sprendimą kiekvienai situacijai ir išskirtiniams Jūsų poreikiams!