Menu
Your Cart

Giluminiai purentuvai

Giluminiai purentuvai U 608, U 614, U 619 Giluminiai purentuvai U 608, U 614, U 619
Nauja
Brand: Rolmako
Giluminių purentuvų su lenktais "Michel" tipo noragais asortimente yra trys agregato variantai. Giluminis purentuvas U 608 yra vienos sijos agregatas su sukabinimu žemės dirbimo padargui, pvz. rotacinėms akėčioms; U 614 yra suprojektuotas ant "V" ir "U" tipo rėmo. U 619 - dviejų sijų purentuvas su g..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Giluminis purentuvas U 602 Giluminis purentuvas U 602
Nauja
Brand: Rolmako
Giluminis purentuvas U 602 gaminamas su dviem, trim, keturiais, penkiais arba septyniais noragais. Visi noragai montuojami prie rėmo kuris sukabinamas su traktoriumi tritaške pakaba. Noragų apsauga varžtinė arba hidraulinė. Papildomai, pagal kliento pageidavimą,  prie padargo yra galimybė sumon..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Giluminis purentuvas U 632 Giluminis purentuvas U 632
Nauja
Brand: Rolmako
Giluminis purentuvas U 632 su prikabinimo įtaisuMašinoje standartiškai įrengtas rotacinėms akėčioms ar kitai žemės dirbimo mašinai tinkantis prikabinimo įtaisas, apsauga nuo perkrovos ir akmenų su stipria dviguba spyruokle, ATLAS tipo noragai su kietmetalio darbiniais elementais. ATLAS noragai gali ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Kaltinis plūgas / giluminis purentuvas U 624 Kaltinis plūgas / giluminis purentuvas U 624
Nauja
Brand: Rolmako
Kaltinis plūgas / giluminis purentuvas U 624.Lyginant su tradiciniu arimu žemės ūkio plūgu, kaltinis plūgas sutrumpina darbo laiką, reikalingą dirvai įdirbti, kartu sumažindamas su tuo susijusias išlaidas. Mašina paruošia lauką, sauplėšydama nelaidžius dirvožemio sluoksnius, kad užtikrintų geresnę o..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Kultivatorius / daugiafunkcinis giluminis purentuvas U 638 Kultivatorius / daugiafunkcinis giluminis purentuvas U 638
Nauja
Brand: Rolmako
Giluminis purentuvas U 638 - dar vienas Rolmako pasiūlymas: tai universalus žemės dirbimo agregatas, kuris gali būti naudojamas tiek ankstyvam rudeniniam ar pavasariniam dirbimui, tiek ir dirbimui po derliaus nuėmimo, nepamirštant galimybės aerozuoti ir regeneruoti dirvožemį. Kultivatorius Rolmako U..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Pakabinamas dirvos purentuvas Laumetris DPL-3 su smulkių sėklų sėjamąja APV PS200 Pakabinamas dirvos purentuvas Laumetris DPL-3 su smulkių sėklų sėjamąja APV PS200
Naudota
Markė:LaumetrisModelis:Pakabinamas dirvos purentuvas Laumetris DPL-3 su smulkių sėklų sėjamąja APV PS200Tipas:Žemės dirbimo technikaPagaminimo data:2020Darbinis plotis:3 mKaina EUR (be PVM):19000Kita informacija:Laumetris dirvos purentuvas DPL-3 Tipas — pakabinamas Paskirtis — rapso sėjai Darbinis p..
19,000.00€
Be mokesčių:19,000.00€
Brand: Rolmako
Markė:RolmakoModelis:Multifunkcinis pakabinamas giluminis purentuvas Rolmako U 638Tipas:Žemės dirbimo technikaPagaminimo data:2016Darbinis plotis:3 mKaina EUR (be PVM):10500Kita informacija:Multifunkcinis giluminis purentuvas;Darbinis plotis 3,0 m;Plotis transportuojant 3,0 m;Nelankstomas rėmas suvi..
10,500.00€
Be mokesčių:10,500.00€
Brand: Rolmako
Markė:RolmakoModelis:Pakabinamas giluminis purentuvas Rolmako U 619Tipas:Žemės dirbimo technikaPagaminimo data:2015Darbinis plotis:3 mKaina EUR (be PVM):7000Kita informacija:Giluminis purentuvas U 619;Darbinis plotis 3m;Rėmo profilis 200x100x10 mm;Varžtinė noragų kojų apsauga;Michel tipo noragai dvi..
7,000.00€
Be mokesčių:7,000.00€
Rodoma 1 iš 8 (8 Puslapis)

Giluminis dirvos purentuvas – įrenginys, svarbus kiekvienam šiuolaikiniam ūkiui. Pagrindinė giluminių purentuvų funkcija – dirvožemio pado suardymas.

Tinkamai parinktas, kokybiškas purentuvas padeda atkurti tinkamą vandens ir deguonies apytaką. Tokiu būdu pagerinamas trąšų įsisavinimas į dirvą.

Kaip veikia giluminiai dirvos purentuvai?

Šių įrenginiu apdirbta žemė greičiau absorbuoja drėgmę, kaupia orą, o esančios trąšos persiskirsto į gilesnius sluoksnius ir skatina augalų šaknų sistemos vystymąsi.

Giluminiai dirvos purentuvai leidžia ženkliai padidinti darbo našumą ir laukų produktyvumą, išpurendami dirvožemio struktūrą. „Audrokesta” siūlomi multifunkciniai dirvos purentuvai optimizuoja dirvos ir sėklų guolio paruošimą ir užtikrina optimalų vandens įsiskverbimą. Tai padeda dirvai išlaikyti drėgmę ir lemia geresnį derlių.

Kaip pasirinkti geriausią giluminį purentuvą?

Todėl purentuvo pasirinkimas yra išties atsakinga užduotis. Daugeliui ūkininkų, kainos aspektas yra svarbus, tačiau prieš tai būtinai pasidomėkite įrenginio gamintoju. Purentuvas turi atitikti saugumo ir kokybės standartus.

Renkantis šiuos įrenginius, ne mažiau svarbu atsižvelgti į jų gamybai naudojamas medžiagas. „Audrokesta” siūlomi giluminiai dirvos purentuvai gaminami iš plieno konstrukcijų, kurios pasižymi dideliu tvirtumu ir atsparumu įvairiems mechaniniams pažeidimams. Tai užtikrins ilgaamžį įrenginio naudojimą be nesklandumų.

Kokius giluminius purentuvus siūlote?

Mūsų asortimente „Rolmako” (Lenkija) produktai. Tai lietuviams gerai pažįstamas prekės ženklas, kuris pasižymi ilgamete patirtimi gaminant žemės ūkio techniką. Klientai „Rolmako” renkasi dėl puikių, aukšto lygio produktų ir kišenei draugiškų kainų.

Tai įmonė, kurios atstovai teigia, kad produktų kokybė visada yra jų pagrindinis tikslas. „Rolmako” įmonė gamina žemės ūkio techniką iš aukščiausios rūšies plieno, naudojant itin patikimus komponentus. To rezultatas – tvirti, patvarūs gaminiai, kurie atitinka visus technikai taikomus ES reikalavimus.

Esame užtikrinti: „Rolmako” yra laiko patikrintas gamintojas, kurio giluminiai dirvos purentuvai yra puikus pasirinkimas sėkmingiems Jūsų darbams!

Kodėl verta rinktis mus?

Ilgametė praktinė patirtis ir nuolat tobulinamos profesinės žinios leido mums tapti tvirtais ir lyderiais savo srityje. Rinkdamiesi giluminius dirvos purentuvus ir kitą naują bei dėvėtą žemės techniką pas mus, nenusivilsite. Štai kodėl:

  • Dėmesys kokybei. Dirbame tik su puikią reputaciją turinčiais gamintojais, todėl Jums galime pasiūlyti itin kokybiškus, kruopščiai atrinktus ir testuotus įrenginius.
  • Pasitikėjimo vertas požiūris. UAB „Audrokesta“ komanda Jums teikia tik tokią techniką, kokią rinktųsi ir savo ūkiui!
  • Individuali pagalba. Manome, kad kiekvienas mūsų klientas – išskirtinis. Būtent todėl visada patarsime, išklausysime ir rasime Jums geriausią variantą.
  • Patikimi produktai. Užtikriname, kad visi mūsų giluminiai purentuvai yra puikios būklės, atitinka itin aukštus Europos Sąjungos standartus ir Jūsų neapvils!
  • Garantija. Suteikiame kokybės garantiją tiek naujoms, tiek dėvėtoms savo prekėms.
  • Lankstumas. Klientus aptarnaujame visos Lietuvos teritorijoje: tai reiškia, kad giluminius purentuvus, kombainus, traktorius, sėjamąsias, diskinius, noraginius skutikus ir kitus padargus pristatysime Jums, kad ir kur būtumėte.
  • Gilios teorinės ir praktinės žinios. Mūsų konsultantai yra ilgamečiai savo srities profesionalai, kurie nuolat tobulina žinias ir suteikia vertingų patarimų.
  • Dėmesys kiekvienam. Patenkinti klientai – mūsų prioritetas, todėl visada suteikiame optimalias kainas, puikias nuolaidas ir individualius pasiūlymus.

Planuojate įsigyti naują ar dėvėtą giluminį purentuvą ar kitą aukšto lygio įrenginį savo ūkiui? Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje: UAB „Audrokesta“ rasite itin aukštos kokybės ūkio padargus, o patyrę mūsų konsultantai padės rasti sprendimą kiekvienai situacijai ir išskirtiniams Jūsų poreikiams. Jūsų laukia geriausi giluminiai purentuvai itin patraukliomis kainomis!