Menu
Your Cart

SĖJAMOSIOSSėja  –  žemės ūkio darbų etapas, kuomet itin aktuali sparta, tikslumas ir technikos patikimumas. 

Kaip ir bet kokiai kitai „Horsch“ gamykloje gaminamai žemės ūkio mašinai, sėjamosioms taikomi didžiausi kokybės reikalavimai, tam, kad būtų įgyvendinti visi Jūsų lūkesčiai. Mažiausiomis sąnaudomis ir per trumpiausią laiką, pasiekiamas maksimalus rezultatas.

 • „Horsch“ sėjamosios – užtikrina tikslią sėklos įterpimo vietą, nes tik tinkamoje vietoje įterptas grūdas užtikrina puikų derlių,
 • „Horsch“ sėjamosios – pasižymi dideliu sėjos greičiu, nes tinkamiausias sėjos laikas yra ganėtinai trumpas,
 • „Horsch“ sėjamosios – idealiai prisitaiko prie dirvos struktūros, nes  dirbamame lauke dirvožemio struktūra gali pakisti kelis kartus.

Čia rasite naudotas sėjamasias . Apačioje mūsų parduodami nauji produktai.

Diskinės sėjamosios Diskinės sėjamosios
Nauja
Brand: HORSCH
Pronto DCTechninė koncepcija:Kompaktiška universali eilinė sėjamoji, dėl savo nedidelio svorio ir didelės talpos bunkerio pritaikyta didžiausiam našumui ir sėjos kokybei.Panaudojimo sritys:Tikslus sėklos įterpimas eilėmis po arimo plūgu, skutimo, be arimoVažiuoklė:Vidurinis tankinimo volų elementas ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Juostinė sėjamoji Juostinė sėjamoji
Nauja
Brand: HORSCH
Focus TDJuostinis dirbimas – ateities koncepcijaVis svarbesnėmis tampa temos apie erozijos stabdymą, derliaus stabilumą bei savikainos mažinimą. Ne viena mokslo įstaiga jau keletą metų tai tyrinėja. Rezultatai ne dviprasmiški: ariamoji technologija yra linkus į eroziją. Naujoji HORSCH Focus technolo..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
MiniDrill MiniDrill
Nauja
Brand: HORSCH
MiniDrillTobulas tarpinėms kultūroms ir žalinimuiMiniDrill yra naujas Horsch produktas. Bunkerio talpa siekia  400 litrų ir kombinuojamas su gerai žinomu ir patikimu Pronto dozavimo įrenginiu. Vienintelis skirtumas, kad sėklos yra beriamos tiesiai į paskirstytoją. Ventiliatorius, taip pat ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Noraginės sėjamosios Noraginės sėjamosios
Nauja
Brand: HORSCH
Sprinter ST/SWNaujoviška ir patvari noraginė sėjos technologija"Sprinter" yra patvari, kompaktiška ir multifunkcionali noraginė sėjamoji, kurios darbiniai pločiai gali būti nuo 3 iki 12 m. Panaudojus Duett inkarinį noragėlį tuo pat metu galima sėti, tręšti bei kultivuoti lauką labai efektyviai, tuo ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Pakabinamos sėjamosios Pakabinamos sėjamosios
Nauja
Brand: HORSCH
Express TDPakabinama "Pronto" technologija"Express" TD tai kompaktiška pakabinama sėjamoji skirta ūkiams, kuriuose maži laukai neleidžia efektyviai išnaudoti didelio našumo sėjamųjų "Pronto" DC arba "Sprinter" ST.Ji yra universali savo panaudojime (po plūgo, ražieninė sėja ar po kultivatoriaus) ir t..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Tiesioginės sėjos sėjamosios Tiesioginės sėjos sėjamosios
Nauja
Brand: HORSCH
AVATARSD (SINGLEDISC-viengubo disko) NORAGASTVIRTAS, UNIVERSALUS, TIKSLUSTvirtas:• Spaudimas į noragą (iki 350 kg noragui) yra perduodamas per patikimą guminių elementų sistemą;Nėra susidėvėjimo;Nėra tepimo taškų;Dirba kaip amortizatorius (norago smūgiai nepersiduoda sėjamajai);Ilgas tarnavimo laika..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Tikslaus išsėjimo sėjamosios Tikslaus išsėjimo sėjamosios
Nauja
Brand: HORSCH
MaestroPneumatinių tikslaus išsėjimo sėjamųjų ateitis. Greita – tiksli – multifunkcionali.Mechaninių "Maestro" CC ir RC sėjamųjų linija buvo praplėsta naujomis pneumatinėmis "Maestro" CC ir SW. Dėl savo tikslaus sėklos dozavimo jos tinkamos kukurūzų, sojų, saulėgrąžų, cukrinių runkelių sėjai. Patent..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Tikslaus išsėjimo sistema HORSCH SINGULARSYSTEM Tikslaus išsėjimo sistema HORSCH SINGULARSYSTEM
Nauja
Brand: HORSCH
Tikslaus išsėjimo sistema  HORSCH SINGULARSYSTEM Su "Funk" dozavimo įrenginiu Sėjos noragasSėjos norago dizainas bei pagrindinės charakteristikos, tokios kaip spaudimas iki 120 kg, yra identiškos jau gerai žinomam bei patikimam TurboDisc noragui.Priklausomai nuo sąlygų darbinis greiti..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Rodoma 1 iš 8 (8 Puslapis)

Diskinės, noraginės, juostinės sėjamosios

Tikriausiai sutiksite, kad sėjos etapas – labai atsakingas laikotarpis visiems ūkininkams. Siekiant geriausio derliaus, visi sėjos darbai turi būti atliekami operatyviai, tačiau tiksliai. Geriausiam efektyvumui reikia šiuolaikiškos, patikimos ir kokybiškos technikos. Jeigu ieškote patikimų diskinių, noraginių ar juostinių sėjamųjų, galime Jums padėti. UAB „Audrokesta“ komanda siūlo visų tipų sėjamąsias itin patraukliomis kainomis – apsilankykite mūsų elektroninėje parduotuvėje ir pasirinkite Jums tinkamiausią!

Siūlomos visų tipų sėjamosios

UAB „Audrokesta“ pateikia patikrintus, inovatyvius sprendimus, be kurių neapsieis nė vienas šiuolaikiškas ūkis. Galite rinktis įvairių tipų sėjamąsias. Aptarkime jas:

Diskinės sėjamosios – jos kompaktiškos, manevringos, gali būti naudojamos išties universaliai, todėl jas renkasi daugelis ūkininkų. Diskinės sėjamosios sveria gana nedaug, tačiau turi talpų bunkerį ir tiksliai, tolygiai įterpia įvairių augalų sėklas į dirva.

Noraginės sėjamosios – dar vienas populiarus ūkininkų pasirinkimas. Tai įrenginiai naudojami po minimalaus dirvos dirbimo, įdirbimo plūgu ar sėjant tiesiai į ražieną.

UAB „Audrokesta“ internetinėje parduotuvėje rasite skirtingas noragines sėjamąsias visiems savo poreikiams. Ieškote galingo įrenginio didesniam ūkiui? Tokiu atveju verta rinktis sėjamąsias su plačiu diapazonu. Įrenginių darbinis plotis lengvai reguliuojamas (plačiu diapazonu: 3-12 metrų ir dar daugiau). O gal Jūsų ūkis nėra didelis? Tokiu atveju siūlome rinktis pakabinamas noragines sėjamąsias, kurios yra ypač kompaktiškos ir mobilios, puikiai tinka sėjant mažesniame plote.

Juostinės sėjamosios – tai agregatai, kurie puikiai atspindi naujausias žemės ūkio tendencijas ir techninius pasiekimus. Juostinis žemės įdirbimas yra puikus pasirinkimas, kuris padeda užkirsti kelią dirvos erozijai ir padeda pasiekti stabilų derlių. Džiaukitės itin kokybiškai, juostomis supurentu dirvožemiu be nepageidaujamų augalų likučių! Itin preciziškas, švarus trąšų įterpimas į dirvą. Naudojant juostinę sėjamąją, dirva tinkamai paruošiama, atliekama sėja ir privolavimas – ir visa tai vos per vieną važiavimą!

Taip pat siūlome tiesioginės sėjos sėjamąsias. Tai optimalus pasirinkimas, kurį galima pritaikyti bet kokioms sėjimo sąlygoms: nuo derlingo juodžemio, iki darbų akmenuotose, molingose dirvose. Darbo su tiesioginės sėjos sėjamosiomis rezultatas – užtikrinamas stabilus gylis atliekant sėją, tinkamas sėklos kontaktas su dirva ir nepriekaištingai pašalinami visi nepageidaujami augaliniai likučiai.

Tikslaus išsėjimo sėjamosios – dar vienas šiuolaikiškas variantas, kuris patiks daugeliui. Tai greiti, manevringi įrenginiai, kurie leidžia tiksliai dozuoti sėklą ir labai tinka sėjant tokias kultūras, kaip sojos, saulėgrąžos, cukriniai runkeliai, kukurūzai.

UAB „Audrokesta“ diskinės, noraginės, juostinės sėjamosios ir kiti įrenginiai yra puikus pasirinkimas žemės ūkio darbams ir užtikrintam derliui! Mūsų komanda palaiko ryšius su patikimais žemės ūkio technikos gamintojais, todėl gali pasiūlyti savo klientams šiuolaikiškus, patikrintus, aukštos kokybės įrenginius. Esame užtikrinti: nenusivilsite!

Mūsų asortimente galite rasti skirtingą, puikią reputaciją turinčių gamintojų techniką. Sėjamosioms rekomenduojame rinktis „Horsch“ prekės ženklą, kuris įkurtas 1969 m., Vokietijoje. Tai vienos šeimos atkaklaus triūso rezultatas. Visi „Horsch“ gaminiai pasižymi funkcionalumu, patogiu dizainu ir funkcionalumu. Kokiais dar privalumais vartotojus džiugina šios sėjamosios? Atsakome!

 • Maksimalus tikslumas. „Horsch“ sėjamosios sukonstruotos taip, kad padėtų tiksliai įterpti sėklą į dirvą. Tobulumas prasideda nuo mažų detalių: galite būti užtikrinti, kad tinkamai įterptas grūdas užtikrins puikų derlių Jūsų ūkiui!
 • Greitis. Modernūs „Horsch“ mechanizmai džiugina dėl didelio sėjos greičio. Tai ypač aktualu atliekant didelės apimties darbus: sėjos laikas Lietuvoje trumpas.
 • Puikus prisitaikymas. Šio gamintojo sėjamosios puikiai tinka įvairiai dirvožemio struktūrai, greitai prie jos prisitaiko ir suteikia puikius rezultatus.

UAB „Audrokesta“ savo klientams gali pasiūlyti naujas ir naudotas sėjamąsias, kurios yra puikios būklės ir tarnauja kaip naujos! Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ne tik „Horsch“, bet ir kitų visame pasaulyje žinomų prekės ženklų gaminius. Tarp jų –„Farmet“ (Čekija), „Pöttinger“ (Austrija), „Väderstad“ (Švedija) ir kitų puikią reputaciją turinčių gamintojų diskinės, juostinės, noraginės, pakabinamos sėjamosios.

Kodėl verta rinktis mus?

Esame savo srities profesionalai ir neabejojame: rinkdamiesi sėjamąsias ir kitą žemės ūkio techniką pas mus, nenusivilsite. Štai kodėl:

 • Aukšti standartai. Mes perfekcionistai: keliame sau griežtus reikalavimus ir nuolat tobuliname praktines bei teorines žinias. Tai viena iš mūsų stiprybių, kuri leido tapti klientų mylimais, patikimais rinkos lyderiais.
 • Kokybei – didžiausias prioritetas. Savo klientams teikiame tik kruopščiai atrinktas, patikimų gamintojų sėjamąsias ir kitus žemės ūkio įrenginius. UAB „Audrokesta“ komanda teikia tik tokią naudotą techniką, kokią rinktumės savo ūkiui!
 • Dėmesys ir pagalba. Rūpinamės savo klientais: visada patarsime, išklausysime ir rasime optimalų variantą Jūsų išskirtiniams poreikiams.
 • Puikus kainos ir kokybės santykis. Teikiame visiškai naują ir dėvėtą, tačiau puikaus stovio, itin modernią darbo techniką. Mūsų sėjamosios ir kita žemės ūkio technika pasižymi vienomis geriausių kainų rinkoje, o kokybe nenusileidžia kitiems žemės ūkio technikos gigantams!
 • Garantija. Suteikiame kokybės garantiją tiek naujoms, tiek dėvėtoms savo prekėms.
 • Individualus požiūris ir lankstumas. UAB „Audroketa” klientus aptarnauja visos Lietuvos teritorijoje. Tai reiškia, kad sėjamąsias ir kitus padargus pristatysime Jums, kad ir kur būtumėte.
 • Suteikiami ekspertų patarimai. Nežinote, koks įrenginys Jums tinkamiausias ir norite pasitarti? Pataikėte ten, kur reikia! Mūsų konsultantai yra ilgamečiai savo srities profesionalai, kurie nuolat tobulina žinias ir suteikia vertingų patarimų.
 • Dėmesys kiekvienam. Visiems savo klientams suteikiame puikias kainas ir individualius pasiūlymus.

Ieškote diskinių, noraginių, juostinių sėjamųjų ar kitų įrenginių sėkmingiems žemės ūkio darbams? Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje: UAB „Audrokesta“ Jūsų laukia itin aukšto lygio ūkio padargai, o patyrę mūsų konsultantai padės rasti sprendimą kiekvienai situacijai ir išskirtiniams Jūsų poreikiams!