Menu
Your Cart

INTELEKTUALŪS SPRENDIMAI

Brand: HORSCH
HORSCH AUTOLINESėja nepriklausanti nuo technologinių vėžiųSėkite nepriklausomai nuo technologinių vežių ritmo! Žymint technologines vėžes, nepriklausomai nuo vairavimo sistemos, paprastai važiuojate nuo vėžės iki vėžės,  netgi jei, pavyzdžiui, praleidžiant kitas vėžes būtų pagerinta darbo eiga...
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
AUTOSELECTAutomatinis „Leeb“ purkštuvų purkštukų valdymasTikslingam ir saugiam augalų apsaugos produktų naudojimui.„AutoSelect“ yra gamintojo sukurta purkštukų valdymo sistema. Be purkštukų ir slėgio su šia sistema ūkininkas taip pat gali nustatyti it tikslinį atstumą. Kelių purkštukų laikikliai ir ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
HorschConnectSusietumas ir tinklai yra žemės ūkio ateitis.Ateityje „HorschConnect“ sujungs klientą, mašiną ir HORSCH. Šis ryšys galimas dėl „SmartCan“ modulio, kurį ateityje bus galima įdiegti į vis daugiau ir daugiau „HORSCH“ mašinų su darbo kompiuteriais. Duomenys bus preinami "debesyje" arba per ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
Novatoriški skaitmeniniai sprendimaiISOBUS SPRENDIMAIHORSCH IntelligenceAteities mašinos turi reaguoti į aplinką aktyviai ir HORSCH Intelligence padaro tai įmanomu. Su intelektualia programine įranga bei elektroniniais sprendimais HORSCH sėjamosios dirba dar efektyviau bei padeda taupyti pinigus bei..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
ROWCONTROLHORSCH SĖJOS TECHNIKOJE NAUJAS TIKSLUMO LYGISNuo 2020 m. selektyvias HORSCH universalios sėjamosios technologijos produktų grupes galima įsigyti su naujuoju sėklų srauto skirstymo bokštu „RowControl“. Naudojant atskirą eilių uždarymą, persidengimai ir neužsėti dirvos plotai yra praeities d..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Rodoma 1 iš 5 (5 Puslapis)