Menu
Your Cart

LECHLER PURKŠTUKAI


„Lechler“ purkštukų įvairovė leis atlikti bet kokią užduotį tiksliai, efektyviai, saugiai

 

UAB „Audrokesta“ didelę technikos pardavimų dalį sudaro purkštuvai. Labai svarbus vaidmuo purškimo procese atitenka kokybiškiems purkštukams, UAB „Audrokesta“ yra oficialus „Agrotop“ purkštukų atstovas, tačiau klientams pageidaujant prekiaujame ir įmonėje „Lechler“ gaminamais purkštukais.

„Lechler“ puikiai žinoma, ir pasaulyje pripažinta, purkštukų gamintoja. „Lechler“ purkštukai pasižymi tikslumu bei efektyvumu. Tikslumas padeda ne tik mažinti sąnaudas, užtikrinti gausesnį derlių, bet ir saugo aplinką. Šie purkštukai užtikrina tolygų padengimą, tikslų skysčių dozavimą, sumažina lašelių nunešimą pavėjui, nulašėjimą bei nugaravimą.

Įmonė sukaupusi daugiau nei 140 metų purkštukų kūrimo ir gaminimo patirtį, investuoja į mokslinius tyrimus, glaudžiai bendradarbiauja su purkštuvų gamintojais. Norint pasiekti maksimalius rezultatus augalininkystėje labai svarbu atsižvelgti į visas aplinkybes, tiek augalų auginimo technologijų specifiką, biologinius reikalavimus, aplinkosaugos reikalavimus, atstumus iki vandens telkinių ir pan. Tam būtina pasirinkti tinkamus purkštukus. „Lechler“ gaminių paletėje 25 tūks. skirtingų purkštukų, skirtų skirtingoms reikmėms. „Lechler“ purkštukai atitinka visus kokybės reikalavimus ir yra sertifikuoti. 

Šioje kategorijoje nėra produktų, kuriuos būtų galima išvardyti.