Menu
Your Cart

ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKA - HORSCH


UAB „Audrokesta“ yra vienintelė oficiali „Horsch“ technikos atstovė Lietuvoje.


Mums tai labai svarbus įvertinimas ir galimybė tiekti išskirtinės kokybės žemės ūkio techniką Lietuvos ūkiams. Horsch“ – pirmaujanti Pasaulyje, novatoriškų žemės ūkio technologijų ir modernių sprendimų dirvos dirbimo, sėjos bei pasėlių apsaugos srityse, gamintoja.  Pasirinkę bet kurią „Horsch“ gamykloje pagamintą žemės ūkio mašiną, galite neabejoti, kad pasirinkote bekompromisę kokybę.

 Michaelis ir Philippas Horschai ne tik broliai vadovaujantys šeimos verslui, jie abu aistringi ūkininkai, kurie intensyviai ūkininkauja daugiau nei 6000 ha ūkiuose. Anot jų – „žemės ūkis turi ateitį, todėl verta sunkiai dirbti tiek ūkininkui, tiek ir žemės ūkio technikos gamintojams.

„Horsch“ šūkis – „ūkininkauti su aistra“ labai teisingas, nes aistra slypi kiekvienoje „Horsch“ mašinoje ir kiekvieno „Horsch“ darbuotojo veiksmuose. Nuo vadovybės iki montuotojo visi įmonės darbuotojai dirba ir gyvena su aistra, kuri paverčia paprastą produktą unikalia, novatoriška, kokybiška, individualius poreikius atitinkančia žemės ūkio mašina.“

„Horsch“ labai daug dėmesio ir išteklių skiria įvairiems tyrimams, projektavimui, plėtrai, nes siekia sukurti pačias geriausias žemės ūkio mašinas tvariam, tausojančiam ūkininkavimui. Visos žemės ūkio mašinos bei technologijos naudojamos brolių Horschų ūkiuose.