Menu
Your Cart

ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKA - ROLMAKO


„Rolmako“ ilgametę patirtį sukaupusi žemės ūkio technikos bei atsarginių dalių gamintoja

 

Įmonė įsikūrė 1982 metais, visą laiką aktyviai bendrauja su ūkininkais, kad išsiaiškinti jų poreikius ir užtikrinti šiuos poreikius atitinkančią kokybę gaminamoje žemės ūkio technikoje.

Lenkijoje įsikūrusi „Rolmako“ ne tik nuolat tobulina gaminamą techniką, bet ir stengiasi užtikrinti mažas kainas. Optimalus kainos ir kokybės santykis „Rolmako“ prioritetas.

UAB „Audrokesta“ yra išskirtinis „Rolmako“ gaminamos žemės ūkio technikos ir atsarginių dalių tiekėjas Lietuvoje. Dėl išskirtinės partnerystės, siūlome Jums ne tik žemas žemės ūkio technikos kainas, bet ir garantinį bei pogarantinį technikos aptarnavimą, taip pat užtikriname originalių „Rolmako“ atsarginių dalių tiekimą patraukliomis kainomis.

UAB „Audrokesta“ dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, todėl galite būti ramūs dėl kvalifikuoto popardavminio žemės ūkio technikos aptarnavimo.

„Rolmako“ gamykloje naudojamos pažangios, šiuolaikinės technologijos. Lakštinis metalas apdirbamas lazeriu, tai garantuoja labai tikslų ir efektyvų, bet kokios formos, dalių pjovimą. Lakštų apdirbimui naudojamos technologijos užtikrina  pjovimo tikslumą +/- 0,1 mm. Gamykloje naudojamas robotizuotas suvirinimas, CNC apdirbimas, miltelinis dažymas... „Rolmako“ gaminama žemės ūkio technika pripažinta tarptautiniu lygiu.