Menu
Your Cart

Serviso paslaugos


UAB „Audrokesta“ teikiamos kokybiškos serviso paslaugos – prailgins technikos eksploatacijos laiką ir padės sutaupyti

 

Žiema puikus laikas paruošti techniką ateinančiam sezonui.

Rudenį tik baigus darbus, techniką būtina nuplauti, apžiūrėti, pakeisti nusidėvėjusias dylančias dalis ir t. t.  UAB „Audrokesta“ serviso specialistai rekomenduoja technikos priežiūros darbus atlikti periodiškai, taip sutrumpinsite technikos  parengimą sezono darbams, prailginsite tarpremontinį išdirbį.

UAB „Audrokesta“ didelį dėmesį skiria: kultivatorių, akėčių, prikabinamų, pakabinamų, savaeigių purkštuvų, sėjimo bei kitų žemės ūkio technikos mašinų ir padargų priežiūrai. Kvalifikuoti meistrai žemdirbiams suteikia serviso paslaugas tiek įmonėje, tiek ir vietoje pas ūkininkus. Operatyviai pristatomos atsarginės dalys, kad kuo greičiau būtų išspresti techniniai nesklandumai. 

 

Remontuojame ir aptarnaujame visą HORSCH techniką

 

UAB „Audrokesta“ yra vienintelė oficiali „Horsch“ technikos atstovė Lietuvoje, todėl serviso darbuotojus apmoko gamintojai, teikiamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, sukauptas didelis kiekis originalių atsarginių dalių sandėliuose, jei kokios nors detalės trūksta ji operatyviai pristatoma tiesiai iš „Horsch“ gamyklos.

UAB „Audrokesta“ teikiamos serviso paslaugos visiškai atitinka gamintojo keliamus reikalavimus.  Sukauptos žinios, patirtis ir atsarginių dalių resursai leidžia teikti serviso paslaugas visiems „Horsch“ technikos turėtojams, nepriklausomai nuo to kur ją įsigijote.

 

Kad purkštuvas tarnautų ilgai ir patikimai

 

Ypatingai svarbu laiku ir tinkamai atlikti lauko purkštuvų patikrą ir priežiūrą. UAB „Audrokesta“ specialistai yra išklausę specialius kursus, įgiję reikiamą kvalifikaciją. Purkštuvų patikra atliekama su Lietuvoje sertifikuota įranga. Atlikus purkštuvų patikrą išduodamas, tai patvirtinantis, pažymėjimas. UAB „Audrokesta“ yra atestuota naudojamus ir naudotus purkštuvus registruojanti ir jų techninę apžiūrą atliekanti įmonė.

 

Paslaugų įkainiai (be PVM)

Iškvietimo mokestis 79 Eur/vnt.

Diagnostikos, elektros, hidraulikos ir programavimo darbai 80 Eur/h

Mechaniniai remonto darbai UAB "Audrokesta" dirbtuvėse 60 Eur/h

Mechaniniai remonto darbai 70 Eur/h

Techninis aptarnavimas 60 Eur/h

Darbai ne darbo valandomis (darbo valandos 8:00-17:00), savaitgaliais ir švenčių dienomis 120 Eur/hTel.: + 370 699 86808; +370 673 96954

El. p. servisas@audrokesta.lt