Menu
Your Cart

Ekologinės ir ražieninės akėčios

Cura ST ekologinė akėčia Cura ST ekologinė akėčia
Nauja
Brand: HORSCH
Cura ST:Akėčios su virbalų reguliavimo galimybe nuo švelnaus iki agresyvaus akėjimo;Patikimas ir tvirtas rėmas;Spyruoklės sumontuotos rėmo viršuje, kad išlaikyti aukštesnę prošvaisą;Aukšta darbo kokybė, dėka specialios virbalų konstrukcijos bei tvirtinimo taškų;Hidrauliškai reguliuojamas spaudimas..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
ROLMAKO ražieninės akėčios SpringExpert ROLMAKO ražieninės akėčios SpringExpert
Nauja
Brand: Rolmako
"SpringExpert" -  pakabinamos 5 eilių, dvigubų darbinių spyruokliuojančių pirštų, ražieninės akėčios. Agregatas skirtas augalinių liekanų tvarkymui po derliaus nuėmimo, pabirų daiginimui. Tinka pievų ir ganyklų atnaujinimui, sekliam pavasariniam dirvos akėjimui.Darbiniai pirštai sumontuoti ant ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Rodoma 1 iš 2 (2 Puslapis)

Pasėlių derlingumo didinimui aktualios ne tik įvairios cheminės priemonės (trąšos, purškimas), bet ir reguliari mechaninė priežiūra. Tai – ekonomiškai naudingas ir derliaus požiūriu produktyvus metodas, leidžiantis efektyviai pašalinti piktžoles. Savo klientams siūlome laiko ir ūkininkų patikrintas akėčių sistemas. Susipažinkite su jų privalumais!

Kam naudojamos ekologinės akėčios?

Šis akėčių tipas yra idealiai sukonstruotas atlikti būtinuosius darbus – išgrėbti velėną, išlyginti kurmiarausius, prižiūrėti dirbamus laukus: be vargo galėsite išnaikinti piktžoles, pašalinti sukietėjusią žemės plutą, gerinti aeraciją.

Mūsų siūlomos ekologiškos akėčios pagamintos iš itin tvirtos konstrukcijos, kuri užtikrina ilgalaikį naudojimą ir nepriekaištingą akėjimą. Tai puikus pasirinkimas įvairių tipų laukų įdirbimui!

Štai ką verta žinoti apie ekologines akėčias:

 • Užtikrina kokybišką darbą net sudėtingesnės dirvos sąlygomis;
 • Darbo mechanizmai idealiai subalansuoti laukų priežiūrai po derliaus nuėmimo, likučių po javapjūtės išgrėbimui, piktžolių naikinimui, ražienų akėjimui;
 • Esant poreikiui, prie ekologinių akėčių galite montuoti papildomus elementus lauko darbams, jos gali būti komplektuojamos su darbiniais agregatais;
 • Užtikrinamas tolygus ravėjimas;
 • Yra galimybė sėti smulkiasėkles sėklas bei įterpti trąšas (pneumatinės sėjamosios arba pakabinamo bunkerio pagalba).

Kam naudojamos ražieninės akėčios?

Tai – akėčių tipas, dažniausiai naudojamas po derliaus nuėmimo. Patikimi mechanizmai sunaikina piktžoles, taip pat pašalina ir įvairius kenkėjus, niokojančius pasėlius. Tokie agregatai itin efektyviai sunaikina invazinių šliužų lizdus ir kiaušinius. Jų mechanizmas kruopščiai sukomplektuotas taip, kad veiktų greitai ir pasiektų maksimalų efektą!

Štai ką verta žinoti apie ražienines akėčias:

 • Darbo mechanizmai idealiai subalansuoti laukų priežiūrai po derliaus nuėmimo, likučių po javapjūtės išgrėbimui, piktžolių naikinimui, ražienų akėjimui;
 • Esant poreikiui, prie šio tipo akėčių galite montuoti papildomus agregatus;
 • Tinka įvairiam darbiniam greičiui: tai reguliuosite ir nuspręsite Jūs pats!
 • Pagal savo poreikius galite pasirinkti skirtingus diskus, kurie suteiks tolygų darbinių sekcijų darbą. Jeigu ieškote alternatyvos diskams, su šiomis akėčiomis vietoje diskų gali būti naudojamas peilinis volas;
 • Mūsų siūlomi produktai tinka įvairių tipų ražienai.

Kokios akėčios geriausios Jūsų ūkio darbams?

Žemės įdirbimas yra ypač svarbus etapas, leidžiantis pasiekti norimą derlių. Siekiant sudaryti tinkamas sąlygas augalų augimui ir brendimui, labai svarbu pasirinkti pačią geriausią įrangą. Tad kaip pasirinkti būtent Jums tinkamiausias akėčias?

Atsižvelkite į dirvožemio sudėtį ir jo struktūrą. Siūlome akėčias, kurios puikiai tinka skirtingiems dirvožemio tipams, tad nesuklysite bet kokiu atveju. Tiesa, būtinai apsvarstykite būsimų darbų pobūdį. Lengvesniam darbui geriausiai tinka ekologinės akėčios, kurias galima vilkti traktoriumi ar keturračiu. Šios akėčios dirvą padės įdirbti būtent tiek, kad efektyviai sunaikint paviršines piktžoles, suskaldytų akmenis bei suminkštintų dirvą Jūsų pasėliams.

Kiti svarbūs veiksniai renkantis akėčias

Atkreipkite dėmesį į Jums reikalingus išmatavimus. Pirkdami įrangą žemės įdirbimui, atsižvelkite į parametrus, pavyzdžiui, diskų skersmenį ir atstumą tarp jų. Esant didesniam skersmeniui, žemės dirbimas bus gilesnis (optimaliu laikomas 10–15 cm. gylis). Pagal dirvožemiui daromą spaudimą išskiriamos sunkios akėčios (kurių eilių gylis iki 20 cm), taip pat vidutinės ir lengvos. Visa ši įranga turi būti pakankamai manevringa Jūsų poreikiams.

Atidžiai įvertinkite ne tik į konkretų gaminį, bet ir į gamintojo reputaciją. Siekiant ilgo ir kokybiško naudojimo, rekomenduojama atsargiai rinktis ūkio techniką, orientuotis į gerai žinomus prekės ženklus bei gamintojus.

Galiausiai, visada rinkitės patikimą pardavėją. Ieškodami geriausio technologinio sprendimo savo klientams, orientuojamės į Vakarietišką ūkio techniką. Dirbame su patikimais prekės ženklais, palankiai vertinamais dėl optimalaus kainos ir kokybės santykio. Čia rasite kokybės garantiją ir ekspertų patarimą!

Kurį akėčių modelį ir gamintoją pasirinkti?

„Horsch“ Cura ST ekologinės akėčios

Tai labai stabilūs, tvirti agregatai, pritaikomos pagal individualius poreikius: įrenginį galima reguliuoti nuo švelnaus iki labai intensyvaus akėjimo.

Unikali agregato konstrukcija, patogus valdymas, aukštas darbinis našumas yra keli pagrindiniai Cura ST akėčių privalumai. Jos be didesnio vargo išakės net sudėtingas dirvas, šias akėčias galima naudoti ir kaupiamosiose kultūrose. Tai universalus ir 100 proc. patikimas įrenginys Jūsų ūkiui!

Kodėl „Horsch“?

Tai Vokietijoje, Europoje ir visame pasaulyje žinomas prekės ženklas, garsėjantis ilgaamžiais, aukštos kokybės žemės ūkio įrenginiais. Savo veiklą pradėjęs 1984 m., šis gamintojas įsitvirtino rinkos lyderių gretose ir yra palankiai vertinamas tiek stambių, tiek smulkių ūkininkų.

„Horsch“ komandos nuolat integruojamos naujovės, patikimos medžiagos puikiai atliepia šiuolaikinės žemdirbystės poreikius. Kviečiame atrasti vokišką kokybę ir įsitikinti: tai ekologinės akėčios, kurios tikrai nenuvils!

„Rolmako“ SpringExpert ražieninės akėčios

Tai pakabinami agregatai, kurie pasižymi gera amortizacija. Pagrindinė įrenginio paskirtis – augalinių liekanų tvarkymas nuėmus derlių, pabirų daiginimas. Puikus pasirinkimas dirvos atnaujinimui, sekliam akėjimui pavasario sezonu.

Nors tai lenkiško prekės ženklo gaminys, darbiniai akėčių pirštai yra pagaminti Vokietijoje, ypač tvirti, manevringi, atsparūs pažeidimams, lengvai išvalomi. SpringExpert yra pakankamai galingas agregatas, kuris tinka darbui 10 – 25 km/h greičiu (optimalus darbinis greitis yra virš 15 km/h).

Kodėl „Rolmako“?

Tai lenkiškas prekės ženklas, kuris sujungia du svarbius aspektus: nepriekaištingą kokybę ir palankias kainas. „Rolmako“ ražieninės akėčios, kaip ir kiti šio gamintojo žemės ūkio įrenginiai, yra optimalus pasirinkimas ir įrodymas, kad geri agregatai neprivalo kainuoti labai daug.

Rinkitės ekspertų palankiai vertinamus „Rolmako“ produktus ir apdirbkite dirvožemį be didelių pastangų. Tvarumas, efektyvumas ir ekonomiškumas – kelios pagrindinės priežastys, kodėl rekomenduojame rinktis būtent šį gamintoją. Išbandykite ir džiaukitės išties šauniais rezultatais!

Kodėl verta rinktis mus?

Ilgametė praktinė patirtis ir nuolat tobulinamos profesinės žinios leido mums tapti tvirtais ir patikimais rinkos lyderiais. Rinkdamiesi mūsų komandą, nenusivilsite. Štai kodėl:

 • Rasime tinkamiausią variantą Jūsų išskirtiniams poreikiams.
 • Užtikriname itin kokybišką ir modernią techniką.
 • Suteikiame garantiją savo prekėms.
 • Klientus aptarnaujame visos Lietuvos teritorijoje: tai reiškia, kad akėčias pristatysime Jums, kad ir kur būtumėte.
 • Dirbame tik su patikimais gamintojais, kuriuos drąsiai rinktumės ir savo ūkiui!
 • Mūsų konsultantai nuolat tobulina žinias ir suteikia profesionalių patarimų.
 • Suteikiame puikias kainas ir individualius pasiūlymus.

Ieškote patikimo sprendimo savo ūkiui? Kviečiame apsilankyti pas mus: Jūsų laukia itin aukštos kokybės ekologinės akėčios ir kiti ūkio padargai, o patyrę mūsų konsultantai padės rasti sprendimą net įnoringiausiems poreikiams!

DUK

Kam geriausiai tinka ekologinės akėčios?

Tai agregatai, kurių esminė paskirtis – velėnos išgrėbimas, piktžolių naikinimas, dirvožemio plutos ir grumstų sutrupinimas, kurmiarausių išlyginimas. Ekologinės akėčios puikiai išpurena viršutinį dirvos sluoksnį ir paruošia žemę sėjai.

Kiek kainuoja kokybiškos akėčios?

Akėčių kaina yra labai individuali, ji priklauso nuo komplektacijos, galingumo, prekės ženklo, įrangos naujumo ir pan. Užtikriname, kad mūsų parduotuvėje rasite puikų kainos ir kokybės santykį. Čia ražieninės ir ekologinės akėčios prieinamos kiekvienam ūkininkui!

Kaip pasirinkti mano ūkiui labiausiai tinkančias akėčias?

Šios įrangos pasirinkimą lemia tokie veiksniai, kaip ūkio dydis, dirvos tipas, individualūs poreikiai ir galimybės. Jeigu vis dar dvejojate, galime padėti išsirinkti. Susisiekite su „Audrokesta“ specialistais ir patarsime, kokios akėčios geriausiai tinka Jūsų ūkiui!

Kokių gamintojų akėčias siūlote?

Šiuo metu mūsų asortimente rasite „Rolmako“ (Lenkija) ir „HORSCH“ (Vokietija) akėčias, pritaikytas individualiems poreikiams. Tai sprendimas, kuris idealiai tiks tiek smulkiai, tiek profesionaliai žemdirbystei!