Menu
Your Cart

PRIEŠSĖJINIAI IR KOMPAKTINIAI KULTIVATORIAI

Brand: Rolmako
Kompaktinis priešsėjinis kultivatorius - tai agregatas skirtas išankstiniam priešsėjiniam dirvožemio apdorojimui. Kompleksinė kultivatoriaus įranga atitinka visus ūkininko reikalavimus ruošiant idealias sąlygas optimaliam augalų augimui. Kompaktinis priešsėjinis kultivatorius - tai modernus ir ekono..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: Rolmako
Priešsėjinis kultivatorius U 382 - tai lengvos konstrukcijos agregatas skirtas išankstiniam priešsėjiniam dirvožemio apdorojimui. Priekinis volas su įstrižomis lystelėmis 320 mm skersmens, keturios eilės SU tipo pastiprintų nagų 32x12 mm, noragėlių matmenys 35x200x5 mm, galinis dvigubas volas su įst..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: Rolmako
Kultivatoriaus paskirtis - priešsėjinis lengvo ir vidutinio sunkumo dirvožemio paruošimas. Agregatas pritaikytas dirbti kartu su sėjamąja. Tokio derinio privalumas - vienu metu paruošiamas dirvožemis ir atliekama pati sėja. Padargo sukabinimą su traktoriumi supaprastina universalus balkelis kabinama..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: Rolmako
Kultivatorius U 497 - universalus šiuolaikinis agregatas pritaikytas plačiam panaudojimui. 100% tinka dirvožemio apdorojimui prieš sėją, o prireikus ir ražienų skutimui po derliaus nuėmimo. Keturių eilių kultivatorius su galinga darbine įranga, turinčia SS tipo 70x12 mm nagus, susidoros lengvose, vi..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Rodoma 1 iš 4 (4 Puslapis)