Menu
Your Cart

Paslaugos, nuomaSėjos paslaugos

 

Yra daugybė priežasčių dėl ko pritrūksta pajėgumų atlikti sėjos darbus laiku - kartais dar vieni darbai nebaigti, o jau laikas sėti, kartais pritrūksta darbo rankų ar paveda technika. Sėjos darbų rūpestį galite drąsiai patikėti mūsų specialistams. UAB „Audrokesta“ atlieka sėjos darbus maksimaliai greitai ir kokybiškai.


Sėjos paslaugos (rapsų, javų, kukurūzų, cukrinių runkelių) atliekamos su pažangiausiomis „Horsch“ sėjamosiomis. „Horsch“ sėjos technika padeda užtikrinti tikslią sėklos įterpimo vietą, pasižymi dideliu sėjos greičiu, idealiai prisitaiko prie dirvos struktūros. 

Išsakykite savo poreikius UAB „Audrokesta“ specialistams ir jie parinks tinkamiausią techniką su kuria atliks sėjos darbus.

Vienu važiavimu galime paruošti dirvą, įterpti trąšas, sutankinti, pasėti ir privoluoti. 

„Horsch“ technikos gamintojai daug dėmesio skiria gamtos apsaugai - dirvos erozijos mažinimui .Galite būti tikri, kad „Horsch“ sėjamosiose įdiegtos naujausios technologijos dirvos tausojimui.

 

Technikos nuoma


UAB „Audrokesta“ siūlo Jums ir žemės ūkio technikos nuomos paslaugas. Nuomojame naują bei naudotą „Horsch“ techniką: sėjamąsias, purkštuvus, žemės dirbimo techniką.

Jei ūkyje būtina nauja technika, bet nesate tikri ar galite prisiimti ilgalaikius finansinius įsipareigojimus naują techniką įsigyjant, naujos technikos nuoma puikus sprendimas. O gal tiesiog sunku apsispręsti kokia technika Jums labiausiai tinka, nuoma padės tai suprasti.

Galite išsinuomoti naują „Horsch“ techniką pageidaujamam laikui, o jei po to nesinorės jos grąžinti tą pačią techniką galėsite įsigyti patraukliomis sąlygomis.

Sezono metu dirbsite su pasirinkta technika, po atliktų darbų grąžinsite, profilaktika, gedimų šalinimas, saugojimas bus tik mūsų rūpestis.

Žemės ūkio technikos nuoma pasiteisina ir keičiant ūkio kryptį ar augant ūkio reikmėms, vieną sezoną galima nuomotis mažesnę techniką, kitą jau galingesnę, našesnę. Nuoma leidžia neprisirišti prie turimos technikos ir lengviau prisitaikyti prie gamtos sąlygų, labai drėgnas ar labai sausas sezonas diktuoja skirtingas darbo sąlygas ir technika tinka skirtinga.


 

Nuomojame:

  • Noragines, diskines, tikslaus išsėjimo, prikabinamas ir pakabinamas „Horsch“ sėjamąsias;
  • Įvairią „Horsch“ žemės dirbimo techniką: sunkiuosius, lengvuosius kultivatorius, skutiklius...;
  • „Leeb“ prikabinamus ir savaeigius purkštuvus.

 

Susisiekite ir rasime optimaliausią sprendimą.

Tel. +370 673 96954

El. p. zydrunas.zokaitis@audrokesta.lt