Menu
Your Cart

GRŪDŲ PERKROVIMO PRIEKABOS


Grudų (perkrovimo) priekabos užtikrins nepertraukiamą darbą

Taupant kiekvieną derliaus nuėmimo minutę, svarbu, kad kombainas dirbtų nesustojant, juolab, kad Lietuvoje tenka patirti daug gamtos keliamų iššūkių. Daug vasarų lietingų ir derliaus nuėmimo metu dažnai skaičiuojamos ne tinkamos tam dienos, o valandos bei minutės. Nepertraukiamam darbui užtikrinti reikalinga kompensacinė (perkrovimo) priekaba. Į tokią priekabą nesustodamas kombainas gali išberti grūdus net tokiomis sąlygomis kai kitos transporto priemonės į lauką įvažiuoti negali.

Specializuotas žurnalas PROFI atlikęs skaičiavimus, nustatė, kad per javapjūtę išsikraunant lauko galuose yra švaistomas derliaus nuėmimo laikas ir didinamos išlaidos. Dideli ūkiai labai dažnai nesugeba išnaudoti efektyviai viso potencialo. Daugelyje ūkių neefektyviai išnaudojamas darbo laikas, dėl to didėja sąnaudos arba nespėjama nuimti viso derliaus.

Pagrindinė problema yra suderinti transporto galimybes išvežant iš lauko derlių ir kombaino našumą. Pilnai išnaudojant visą potencialą derliaus nuėmimo našumas gali padidėti net iki 40%. Pavyzdžiui ūkiai turintys 5 kombainus galėtų tą patį darbą atlikti ir su 3 kombainais jei naudotų kompensacines (perkrovimo) priekabas.


Brand: HORSCH
Shuttle 10 000 FSPARTU IR PRODUKTYVUKuo „Shuttle 10 000 F“ yra unikalus?„HORSCH Shuttle“ - tai kompaktiškas dizainas, aukštas produktyvumas lauko darbuose, dozavimo tikslumas, saugus ir patikimas žemės ūkio mašinų užpildymas.  Dvigubas bunkeris leidžia transportuoti dvi skirtingas medžiagų rūši..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
Shuttle 8 000 LPATIKIMA IR GREITAKuo „Shuttle“ 8000 L yra unikali?HORSCH „Shuttle“ yra unikali transportavimo priemonė.  Vienu važiavimu pilnai užpildomas laukuose dirbančios technikos rezervuaras. Visų pirma tai leidžia žymiai padidinti purkštuvų našumą. Galingas „Shuttle“ siurblys purkštuvą u..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
Titan UWNašumas naujame lygyjeSpecializuotas žurnalas PROFI atlikęs skaičiavimus, nustatė, kad per javapjūtę išsikraunant lauko galuose yra švaistomas galimas derliaus nuėmimo laikas ir didinamos išlaidos. Dideli ūkiai labai dažnai nesugeba išnaudoti efektyviai viso potencialo. Daugelyje ūkių darbo ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Rodoma 1 iš 3 (3 Puslapis)