Menu
Your Cart

HORSCH

Brand: HORSCH
HORSCH AUTOLINESėja nepriklausanti nuo technologinių vėžiųSėkite nepriklausomai nuo technologinių vežių ritmo! Žymint technologines vėžes, nepriklausomai nuo vairavimo sistemos, paprastai važiuojate nuo vėžės iki vėžės,  netgi jei, pavyzdžiui, praleidžiant kitas vėžes būtų pagerinta darbo eiga...
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
AUTOSELECTAutomatinis „Leeb“ purkštuvų purkštukų valdymasTikslingam ir saugiam augalų apsaugos produktų naudojimui.„AutoSelect“ yra gamintojo sukurta purkštukų valdymo sistema. Be purkštukų ir slėgio su šia sistema ūkininkas taip pat gali nustatyti it tikslinį atstumą. Kelių purkštukų laikikliai ir ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
CRUISER XLCruiser XL pakabinamas kultivatoriusTobulas seklusis kultivavimas. Pakabinamas Cruiser XL yra nepakeičiamas dirbant dirvą sekliai.Kadangi jo maksimalus darbinis gylis yra 15 cm, todėl jis idealus tobulam ražienos išmaišymui ir paskleidimui po kombainavimo, bei sėklos guolio paruošimui, be ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
Cultro TC:·   Minimaliomis pastangomis išdirbamas maksimalus plotas;·   Darbinis greitis iki 20 km/h;·   Darbo metu mašinos svoris pilnai gula ant dvigubo peilinio volo;·   Plačios panaudojimo galimybės ( tarpinėse kultūrose, rapsuose, saulėgrąžų ir kukur..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Cura ST ekologinė akėčia Cura ST ekologinė akėčia
Nauja
Brand: HORSCH
Cura ST:Akėčios su virbalų reguliavimo galimybe nuo švelnaus iki agresyvaus akėjimo;Patikimas ir tvirtas rėmas;Spyruoklės sumontuotos rėmo viršuje, kad išlaikyti aukštesnę prošvaisą;Aukšta darbo kokybė, dėka specialios virbalų konstrukcijos bei tvirtinimo taškų;Hidrauliškai reguliuojamas spaudimas..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Diskinės sėjamosios Diskinės sėjamosios
Nauja
Brand: HORSCH
Pronto DCTechninė koncepcija:Kompaktiška universali eilinė sėjamoji, dėl savo nedidelio svorio ir didelės talpos bunkerio pritaikyta didžiausiam našumui ir sėjos kokybei.Panaudojimo sritys:Tikslus sėklos įterpimas eilėmis po arimo plūgu, skutimo, be arimoVažiuoklė:Vidurinis tankinimo volų elementas ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Diskinis skutikas Joker RT Diskinis skutikas Joker RT
Nauja
Brand: HORSCH
Joker RT - greitas ražienos įdirbimas su dideliu darbiniu pločiuNaujojo Joker RT stiprybės ir privalumai:Sukuria didelius kiekius tinkamos struktūros dirvožemio;Efektyvus sutankinimas sėklų dygimo zonoje;Nėra problemų dirbant pagulusiuose laukuose nedideliuose gyliuose. Geras pralaidumas dėka s..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Diskinis skutiklis Joker CT/RT klasikinis Diskinis skutiklis Joker CT/RT klasikinis
Nauja
Brand: HORSCH
JOKER CT/RT KLASIKINISJoker yra ideali mašina sekliam ražienos dirbimui, tam kad paskatinti pabirų dygimą, nutraukti kapiliarus, sumaišyti augalines liekanas su dirvožemiu, bei paruošti sėklos guolį. Joker pagamina didelį kiekį optimalios struktūros dirvožemio sėjos horizonte, bei yra atsparus ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Diskinis sunkusis skutiklis Joker HD Diskinis sunkusis skutiklis Joker HD
Nauja
Brand: HORSCH
Joker HD - sunkusis diskinis skutiklis su  didelio skersmens diskaisPagrindiniai Joker HD privalumai:Intensyvus ir seklus grūdinių kultūrų ražienos dirbimas;Intensyvus ir gilus (iki 20 cm) žemės dirbimas ir maišymas esant didelėms augalų liekanoms (pavyzdžiui, kukurūzų);Didelio skersmens diskai..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
HorschConnectSusietumas ir tinklai yra žemės ūkio ateitis.Ateityje „HorschConnect“ sujungs klientą, mašiną ir HORSCH. Šis ryšys galimas dėl „SmartCan“ modulio, kurį ateityje bus galima įdiegti į vis daugiau ir daugiau „HORSCH“ mašinų su darbo kompiuteriais. Duomenys bus preinami "debesyje" arba per ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
Novatoriški skaitmeniniai sprendimaiISOBUS SPRENDIMAIHORSCH IntelligenceAteities mašinos turi reaguoti į aplinką aktyviai ir HORSCH Intelligence padaro tai įmanomu. Su intelektualia programine įranga bei elektroniniais sprendimais HORSCH sėjamosios dirba dar efektyviau bei padeda taupyti pinigus bei..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Juostinė sėjamoji Juostinė sėjamoji
Nauja
Brand: HORSCH
Focus TDJuostinis dirbimas – ateities koncepcijaVis svarbesnėmis tampa temos apie erozijos stabdymą, derliaus stabilumą bei savikainos mažinimą. Ne viena mokslo įstaiga jau keletą metų tai tyrinėja. Rezultatai ne dviprasmiški: ariamoji technologija yra linkus į eroziją. Naujoji HORSCH Focus technolo..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Rodoma 1 iš 12 (69 Puslapis)