Menu
Your Cart

ŽEMĖS DIRBIMO TECHNIKA


Tausojanti žemdirbystė su "Horsch" žemės dirbimo technika

Vokietijoje beariminė žemdirbystė nepaprastai populiari, prie to neabejotinai prisidėjo ir „Horsch“ įmonė. Jau 1984 m. įkuriant įmonę, Michaelio Horscho, pagrindinis tikslas buvo gaminti mašinas kurios ženkliai padidintų darbo našumą. Ir jau tuomet M. Horschas pasakė - „aš niekada negaminsiu plūgo“. Šių savo žodžių jis niekada neišsižadėjo ir tapo vienu iš lyderių, Pasaulio mastu, beariminės žemdirbystės mašinų gamyboje.

Vienas pirmųjų sukurtas žemės ūkio padargas „Horsch“ įmonėje buvo „Terrano FG“, vėliau sunkusis kultivatorius „Tiger“, nuo to laiko šie pavadinimai tapo daugeliui bendriniais, kalbant apie intensyvų ir gilų žemės įdirbimą. Nepaisant pasisekimo, „Horsch“ niekada nenustoja tobulinti žemės ūkio technikos, nuolat vykdomi bandymai, įkurtas privatus mokslo ir informacijos centras. Nuolat kuriamos žemės dirbimo mašinų modifikacijos, kad kuo labiau atitiktų individualius žemdirbių poreikius ir vystytų tausojančią žemdirbystę.

Svarbiausi kriterijai kuriais vadovaujasi „Horsch“ kurdama žemės dirbimo mašinas:

  • Žemės dirbimo technikos valdymas turi būti kuo paprastesnis;
  • Žemės dirbimo technika privalo dirbti patikimai ir kokybiškai;
  • Žemės dirbimo technika turi užtikrinti greitą ir sklandų darbą;
  • Žemės dirbimo technika turi būti lengvai pritaikoma individualiems poreikiams.
Brand: HORSCH
CRUISER XLCruiser XL pakabinamas kultivatoriusTobulas seklusis kultivavimas. Pakabinamas Cruiser XL yra nepakeičiamas dirbant dirvą sekliai.Kadangi jo maksimalus darbinis gylis yra 15 cm, todėl jis idealus tobulam ražienos išmaišymui ir paskleidimui po kombainavimo, bei sėklos guolio paruošimui, be ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Diskinis skutikas Joker RT Diskinis skutikas Joker RT
Nauja
Brand: HORSCH
Joker RT - greitas ražienos įdirbimas su dideliu darbiniu pločiuNaujojo Joker RT stiprybės ir privalumai:Sukuria didelius kiekius tinkamos struktūros dirvožemio;Efektyvus sutankinimas sėklų dygimo zonoje;Nėra problemų dirbant pagulusiuose laukuose nedideliuose gyliuose. Geras pralaidumas dėka s..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Diskinis skutiklis Joker CT/RT klasikinis Diskinis skutiklis Joker CT/RT klasikinis
Nauja
Brand: HORSCH
JOKER CT/RT KLASIKINISJoker yra ideali mašina sekliam ražienos dirbimui, tam kad paskatinti pabirų dygimą, nutraukti kapiliarus, sumaišyti augalines liekanas su dirvožemiu, bei paruošti sėklos guolį. Joker pagamina didelį kiekį optimalios struktūros dirvožemio sėjos horizonte, bei yra atsparus ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Diskinis sunkusis skutiklis Joker HD Diskinis sunkusis skutiklis Joker HD
Nauja
Brand: HORSCH
Joker HD - sunkusis diskinis skutiklis su  didelio skersmens diskaisPagrindiniai Joker HD privalumai:Intensyvus ir seklus grūdinių kultūrų ražienos dirbimas;Intensyvus ir gilus (iki 20 cm) žemės dirbimas ir maišymas esant didelėms augalų liekanoms (pavyzdžiui, kukurūzų);Didelio skersmens diskai..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
MiniDrill MiniDrill
Nauja
Brand: HORSCH
MiniDrillTobulas tarpinėms kultūroms ir žalinimuiMiniDrill yra naujas Horsch produktas. Bunkerio talpa siekia  400 litrų ir kombinuojamas su gerai žinomu ir patikimu Pronto dozavimo įrenginiu. Vienintelis skirtumas, kad sėklos yra beriamos tiesiai į paskirstytoją. Ventiliatorius, taip pat ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
"Partner" HTPanaudojus iš galo prikabinamą bunkerį "Partner" HT kompanija HORSCH suteikė galimybę tiksliam trąšų įterpimui darbo su skutiku metu. Siūlydama priekinį ir galinį "Partner" HT bunkerį HORSCH suteikia galimybę įterpinėti trąšas tuo pačiu metu, kai yra dirbama su kultivatori..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
Terrano FMSunkusis universalus kultivatorius"Terrano" FM gali būti naudojamas tiek sekliam, tiek ir giliam dirvos dirbimui. Dėl 4 eilių noragų sistemos jis intensyviai išmaišo dirvožemį, o dėl 28 cm atstumo tarp noragų, galios poreikis yra nedidelis. Mašinos praeinamumas yra labai ger..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
Terrano FX Efektyvi kultivavimo technologija su plačiomis panaudojimo galimybėmisHORSCH "Terrano" FX yra kompaktiškas 3-jų eilių kultivatorius su plačiomis panaudojimo galimybėmis – naudojamas tiek sekliam žemės dirbimui, tiek ir intensyviam giliam dirvožemio purenimui. Apibendrinant galim..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
Terrano GXElegantiškas tikslumas įvairiomis sąlygomis"Terrano" GX buvo sukurtas efektyviam bei tiksliam dirvos dirbimui. "Terrano" GX universali mašina, tobulai dirbanti tiek mažame tiek ir dideliame gylyje iki 25 cm. Dėka paprastų reguliavimų bei  struktūrizuoto dizaino pasiekiami optimalūs da..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
Terrano MTSeklus maišymas – gilus purenimas"Terrano" MT buvo specialiai sukurtas tam, kad įgyvendintų tikslą‚ maišymas paviršiuje, purenimas podirvyje. Kultivatorius turi viduryje sumontuotą važiuoklę bei 4 eiles darbinių įrankių. "Terrano" MT priekyje sumontuotos dvi eilės diskų..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
"Tiger" – atskira klasė!Patikima kultivavimo technologija intensyviam dirvos dirbimui"Tiger" AS – protinga alternatyva plūgui. Intensyvus didelio kiekio augalinių liekanų purenimas ir maišymas iki 35 cm gylio.https://youtu.be/o1cnURb7cSc"Tiger" LT – kompaktiškas su mažu arklio galių p..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Rodoma 1 iš 11 (11 Puslapis)