Menu
Your Cart

Partner HT

Partner HT
Partner HT
Partner HT
Partner HT
Partner HT
Partner HT
Partner HT
Partner HT
Partner HT
Partner HT
Partner HT
Partner HT
Partner HT

Aprašymas

"Partner" HT

Panaudojus iš galo prikabinamą bunkerį "Partner" HT kompanija HORSCH suteikė galimybę tiksliam trąšų įterpimui darbo su skutiku metu. Siūlydama priekinį ir galinį "Partner" HT bunkerį HORSCH suteikia galimybę įterpinėti trąšas tuo pačiu metu, kai yra dirbama su kultivatoriumi. 

Ši sistema yra dalis Juostinės žemės dirbimo technologijos, kurios žinomiausias atstovas yra "Focus" TD sėjamoji. Tai vienas iš metodų pereiti prie tikslios trąšų įterpimo sistemos panaudojimo. Dar daugiau, šis metodas leidžia žymiai efektyviau panaudoti trąšas, lyginant su klasikine žemės dirbimo sistema, bei mažina išlaidas. Ypač, jei kalbama apie kontroliuojamą trąšų įterpimą žemės dirbimo metu, fosforo panaudojimo efektyvumą.

Tiksliai įterptos trąšos iš karto prieinamos augalams, bei išlieka efektyvios ilgą laiką. Priklausomai nuo pasirinktos ant norago sklendės pozicijos, trąšos gali būti įterpiamos sekliai, giliai arba 50:50. Taigi, sistemą galima panaudoti ir gilesnių dirvos sluoksnių tręšimui.

Galinis HORSCH "Partner" HT bunkeris gali būti agregatuojamas su "Terrano" FM/MT, bei prikabinamais "Terrano" FX modeliais, bei turi bendrą talpą, 2800 litrų, padalintą į dvi sekcijas - 60:40 (slėgiminis bunkeris). Tai leidžia sistemą panaudoti dviejų tipų skirtingoms trąšoms ir tiksliai jas išdozuoti, bei darbo metu įterpti į dirvą.

Taip pat, sistema gali būti panaudota tręšimui ir sėjai tuo pačiu metu (ypač tarpinių kultūrų).

0.00€
Be mokesčių: 0.00€
  • Modelis: Partner HT