Menu
Your Cart

Rolmako

Brand: Rolmako
Daugiafunkcinio kultivatoriaus U 436 įranga pritaikyta beariminiam dirvožemio apdirbimui. Agregatas yra plūgo alternatyva. Universali konstrukcija suteikia galimybę dirbti nuo 5 cm iki 25 cm gylyje. Darbinių elementų įvairovė pritaikoma tiek sekliam skutimui, tiek intensyviam augalinių liekanų maišy..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Diskinis skutiklis ROLMAKO U 652 Diskinis skutiklis ROLMAKO U 652
Nauja
Brand: Rolmako
Diskinis skutiklis U 652 yra universalus agregatas tinkantis dirvos purenimui prieš sėją ir ražienos skutimui po derliaus nuėmimo. Mašina gaminama su dviejų tipų apsauga. Klientas gali pasirinkti amortizuojančią 40x180 mm guminę apsaugą arba 3D tipo 35x35 mm spyruokliuojančio profilio diskų tvirtini..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Diskinis skutiklis ROLMAKO U 693 Diskinis skutiklis ROLMAKO U 693
Nauja
Brand: Rolmako
Vienas agregatas - daug funkcijų.Diskinis skutikas skirtas dirvožemio trupinimui, purenimui. Plačios agregato panaudojimo galimybės - gali būti naudojamas išsibarstytų kalkių trąšų ar iškratyto mėšlo maišymui su žeme, ražienų skutimui. Naudojant šį padargą galima sėkmingai pakeisti plūgą. Diskai pja..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Giluminiai purentuvai U 608, U 614, U 619 Giluminiai purentuvai U 608, U 614, U 619
Nauja
Brand: Rolmako
Giluminių purentuvų su lenktais "Michel" tipo noragais asortimente yra trys agregato variantai. Giluminis purentuvas U 608 yra vienos sijos agregatas su sukabinimu žemės dirbimo padargui, pvz. rotacinėms akėčioms; U 614 yra suprojektuotas ant "V" ir "U" tipo rėmo. U 619 - dviejų sijų purentuvas su g..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Giluminis purentuvas U 602 Giluminis purentuvas U 602
Nauja
Brand: Rolmako
Giluminis purentuvas U 602 gaminamas su dviem, trim, keturiais, penkiais arba septyniais noragais. Visi noragai montuojami prie rėmo kuris sukabinamas su traktoriumi tritaške pakaba. Noragų apsauga varžtinė arba hidraulinė. Papildomai, pagal kliento pageidavimą,  prie padargo yra galimybė sumon..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Giluminis purentuvas U 632 Giluminis purentuvas U 632
Nauja
Brand: Rolmako
Giluminis purentuvas U 632 su prikabinimo įtaisuMašinoje standartiškai įrengtas rotacinėms akėčioms ar kitai žemės dirbimo mašinai tinkantis prikabinimo įtaisas, apsauga nuo perkrovos ir akmenų su stipria dviguba spyruokle, ATLAS tipo noragai su kietmetalio darbiniais elementais. ATLAS noragai gali ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Grumstų smulkinimo ir žemės lyginimo volai Grumstų smulkinimo ir žemės lyginimo volai
Nauja
Brand: Rolmako
Grumstų smulkinimo ir žemės lyginimo volų paskirtis - tankinti ir lyginti dirvos paviršių tiek prieš sėją, tiek po jos. Privolavus dirvą gaunamas vienodas sėjos gylis, paprasčiau pasėti, pagerėja sėjos kokybė, esant aukštai temperatūrai, iš lengvų dirvožemių išgaruoja mažiau drėgmės, sumažėja vanden..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Kaltinis plūgas / giluminis purentuvas U 624 Kaltinis plūgas / giluminis purentuvas U 624
Nauja
Brand: Rolmako
Kaltinis plūgas / giluminis purentuvas U 624.Lyginant su tradiciniu arimu žemės ūkio plūgu, kaltinis plūgas sutrumpina darbo laiką, reikalingą dirvai įdirbti, kartu sumažindamas su tuo susijusias išlaidas. Mašina paruošia lauką, sauplėšydama nelaidžius dirvožemio sluoksnius, kad užtikrintų geresnę o..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: Rolmako
Kompaktinis priešsėjinis kultivatorius - tai agregatas skirtas išankstiniam priešsėjiniam dirvožemio apdorojimui. Kompleksinė kultivatoriaus įranga atitinka visus ūkininko reikalavimus ruošiant idealias sąlygas optimaliam augalų augimui. Kompaktinis priešsėjinis kultivatorius - tai modernus ir ekono..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Kultivatorius / daugiafunkcinis giluminis purentuvas U 638 Kultivatorius / daugiafunkcinis giluminis purentuvas U 638
Nauja
Brand: Rolmako
Giluminis purentuvas U 638 - dar vienas Rolmako pasiūlymas: tai universalus žemės dirbimo agregatas, kuris gali būti naudojamas tiek ankstyvam rudeniniam ar pavasariniam dirbimui, tiek ir dirbimui po derliaus nuėmimo, nepamirštant galimybės aerozuoti ir regeneruoti dirvožemį. Kultivatorius Rolmako U..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Lengvasis diskinis skutikas ROLMAKO U 622 Lengvasis diskinis skutikas ROLMAKO U 622
Nauja
Brand: Rolmako
Lengvas diskinis skutiklis skirtas mažiems ir vidutiniams ūkiams, kurie naudoja mažos galios traktorius. Svarbus bruožas - sutrumpinta ir neaukšta skutiklio konstrukcija. Agregato išskirtinumas - diskai sumontuoti ant amortizuojančių lingių, tinkančių dirbti lengvo ir vidutinio sunkumo dirvožemiuose..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Noraginis skutiklis U 453 Noraginis skutiklis U 453
Nauja
Brand: Rolmako
Noraginis skutikas U 453 tai agregatas, kuris sukabinamas su traktoriumi tritaške pakaba. Dviem eilėmis prie padargo rėmo sumontuoti tvirti darbiniai padargo noragai, kurie pjausto ir maišo su žeme derliaus likučius. Lyginimo diskai ir tankinimo volas smulkina ir lygina viršutinį dirvožemio sluoksnį..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Rodoma 1 iš 12 (32 Puslapis)