Menu
Your Cart

SĖJAMOSIOSSėja  –  žemės ūkio darbų etapas, kuomet itin aktuali sparta, tikslumas ir technikos patikimumas. 

Kaip ir bet kokiai kitai „Horsch“ gamykloje gaminamai žemės ūkio mašinai, sėjamosioms taikomi didžiausi kokybės reikalavimai, tam, kad būtų įgyvendinti visi Jūsų lūkesčiai. Mažiausiomis sąnaudomis ir per trumpiausią laiką, pasiekiamas maksimalus rezultatas.

  • „Horsch“ sėjamosios – užtikrina tikslią sėklos įterpimo vietą, nes tik tinkamoje vietoje įterptas grūdas užtikrina puikų derlių,
  • „Horsch“ sėjamosios – pasižymi dideliu sėjos greičiu, nes tinkamiausias sėjos laikas yra ganėtinai trumpas,
  • „Horsch“ sėjamosios – idealiai prisitaiko prie dirvos struktūros, nes  dirbamame lauke dirvožemio struktūra gali pakisti kelis kartus.

Čia rasite naudotas sėjamasias . Apačioje mūsų parduodami nauji produktai.

Diskinės sėjamosios Diskinės sėjamosios
Nauja
Brand: HORSCH
Pronto DCTechninė koncepcija:Kompaktiška universali eilinė sėjamoji, dėl savo nedidelio svorio ir didelės talpos bunkerio pritaikyta didžiausiam našumui ir sėjos kokybei.Panaudojimo sritys:Tikslus sėklos įterpimas eilėmis po arimo plūgu, skutimo, be arimoVažiuoklė:Vidurinis tankinimo volų elementas ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Juostinė sėjamoji Juostinė sėjamoji
Nauja
Brand: HORSCH
Focus TDJuostinis dirbimas – ateities koncepcijaVis svarbesnėmis tampa temos apie erozijos stabdymą, derliaus stabilumą bei savikainos mažinimą. Ne viena mokslo įstaiga jau keletą metų tai tyrinėja. Rezultatai ne dviprasmiški: ariamoji technologija yra linkus į eroziją. Naujoji HORSCH Focus technolo..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
MiniDrill MiniDrill
Nauja
Brand: HORSCH
MiniDrillTobulas tarpinėms kultūroms ir žalinimuiMiniDrill yra naujas Horsch produktas. Bunkerio talpa siekia  400 litrų ir kombinuojamas su gerai žinomu ir patikimu Pronto dozavimo įrenginiu. Vienintelis skirtumas, kad sėklos yra beriamos tiesiai į paskirstytoją. Ventiliatorius, taip pat ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Noraginės sėjamosios Noraginės sėjamosios
Nauja
Brand: HORSCH
Sprinter ST/SWNaujoviška ir patvari noraginė sėjos technologija"Sprinter" yra patvari, kompaktiška ir multifunkcionali noraginė sėjamoji, kurios darbiniai pločiai gali būti nuo 3 iki 12 m. Panaudojus Duett inkarinį noragėlį tuo pat metu galima sėti, tręšti bei kultivuoti lauką labai efektyviai, tuo ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Pakabinamos sėjamosios Pakabinamos sėjamosios
Nauja
Brand: HORSCH
Express TDPakabinama "Pronto" technologija"Express" TD tai kompaktiška pakabinama sėjamoji skirta ūkiams, kuriuose maži laukai neleidžia efektyviai išnaudoti didelio našumo sėjamųjų "Pronto" DC arba "Sprinter" ST.Ji yra universali savo panaudojime (po plūgo, ražieninė sėja ar po kultivatoriaus) ir t..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Tiesioginės sėjos sėjamosios Tiesioginės sėjos sėjamosios
Nauja
Brand: HORSCH
AVATARSD (SINGLEDISC-viengubo disko) NORAGASTVIRTAS, UNIVERSALUS, TIKSLUSTvirtas:• Spaudimas į noragą (iki 350 kg noragui) yra perduodamas per patikimą guminių elementų sistemą;Nėra susidėvėjimo;Nėra tepimo taškų;Dirba kaip amortizatorius (norago smūgiai nepersiduoda sėjamajai);Ilgas tarnavimo laika..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Tikslaus išsėjimo sėjamosios Tikslaus išsėjimo sėjamosios
Nauja
Brand: HORSCH
MaestroPneumatinių tikslaus išsėjimo sėjamųjų ateitis. Greita – tiksli – multifunkcionali.Mechaninių "Maestro" CC ir RC sėjamųjų linija buvo praplėsta naujomis pneumatinėmis "Maestro" CC ir SW. Dėl savo tikslaus sėklos dozavimo jos tinkamos kukurūzų, sojų, saulėgrąžų, cukrinių runkelių sėjai. Patent..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Tikslaus išsėjimo sistema HORSCH SINGULARSYSTEM Tikslaus išsėjimo sistema HORSCH SINGULARSYSTEM
Nauja
Brand: HORSCH
Tikslaus išsėjimo sistema  HORSCH SINGULARSYSTEM Su "Funk" dozavimo įrenginiu Sėjos noragasSėjos norago dizainas bei pagrindinės charakteristikos, tokios kaip spaudimas iki 120 kg, yra identiškos jau gerai žinomam bei patikimam TurboDisc noragui.Priklausomai nuo sąlygų darbinis greiti..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Rodoma 1 iš 8 (8 Puslapis)
Klientų atsiliepimai
Įvertinimas
4.9
65
Atsiliepimai