Menu
Your Cart

KOMPONENTAI

MiniDrill MiniDrill
Nauja
Brand: HORSCH
MiniDrillTobulas tarpinėms kultūroms ir žalinimuiMiniDrill yra naujas Horsch produktas. Bunkerio talpa siekia  400 litrų ir kombinuojamas su gerai žinomu ir patikimu Pronto dozavimo įrenginiu. Vienintelis skirtumas, kad sėklos yra beriamos tiesiai į paskirstytoją. Ventiliatorius, taip pat ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
Mono TG - gilus purenimas ir seklus maišymas  vienu važiavimuMono TG privalumai;Papildoma Joker CT 3, 3,5 ir 4 CT įranga;Sunkioms dirvoms esant dideliam kritulių kiekiui;Gilus dirvos purenimas ir seklus maišymas;Puriam dirvožemiui visame sėjimo/sodinimo gylyje;Darbinis plotis nuo 3 iki 4 m;Papi..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: HORSCH
"Partner" HTPanaudojus iš galo prikabinamą bunkerį "Partner" HT kompanija HORSCH suteikė galimybę tiksliam trąšų įterpimui darbo su skutiku metu. Siūlydama priekinį ir galinį "Partner" HT bunkerį HORSCH suteikia galimybę įterpinėti trąšas tuo pačiu metu, kai yra dirbama su kultivatori..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Tikslaus išsėjimo sistema HORSCH SINGULARSYSTEM Tikslaus išsėjimo sistema HORSCH SINGULARSYSTEM
Nauja
Brand: HORSCH
Tikslaus išsėjimo sistema  HORSCH SINGULARSYSTEM Su "Funk" dozavimo įrenginiu Sėjos noragasSėjos norago dizainas bei pagrindinės charakteristikos, tokios kaip spaudimas iki 120 kg, yra identiškos jau gerai žinomam bei patikimam TurboDisc noragui.Priklausomai nuo sąlygų darbinis greiti..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Rodoma 1 iš 4 (4 Puslapis)