Menu
Your Cart

AGROTOPAgrotop“ daugiau nei keturis dešimtmečius neužleidžia lyderių pozicijos.

 

1977 metais užregistruotas įmonės „Agrotop“ pavadinimas turėjo labai aiškią žinią agrovisuomenei – būti žemės ūkio technologijų viršūnėje.

„Agrotop“ gamina išskirtinės kokybės purkštukus ir randa novatoriškus sprendimus tinkančius kiekvienam augalui. Purkštukų kokybe pasitiki ūkininkai ir purkštuvų gamintojai visame Pasaulyje.

Purkštukas, tarpinis (jungiamas) elementas tarp purškiamo mišinio ir augalo, tik kokybiški, pritaikyti purkštukai užtikrina tikslų dozavimą, tolygų padengimą, lašelių nenunešimą pavėjui, tinkamiausią lašelių dydį bei slėgį.

„Agrotop“ skiria daug dėmesio tyrimams ir naujų technologijų paieškoms, kad užtikrintų tikslų, efektyvų, kokybišką augalų apsaugos produktų naudojimą.  „Agrotop“ purkštukai gaminami tik iš labai kokybiškų, chemikalams ir dėvėjimuisi atsparių, medžiagų.

„Arotop“ už naujų technologijų diegimą, ypač mažinant lašelių nunešimą pavėjui, yra pelniusi daug tarptautinių apdovanojimų ir medalių („AgriTechnica“, „Eima“, TechAgro“, „HubAgro“...).

„Agrotop“ purkštukų gausa ir įvairovė tikrai leis rasti tai ko Jums reikia.

Purkštukai gali būti naudojami visų rūšių cheminiams preparatams - naudojamiems žemės ūkyje, sodininkystėje, vaiskrūmių auginime ar vynuogynuose.

 

Brand: Agrotop
Agrotop šiuos purkštukus žemės ūkiui pristatė dar 1993 metais, nuo tada Venturi tipo purkštukai sėkmingai naudojami visų tipų cheminiams preparatams. Purkštukų veikimo principas - išpurškiamas skystis maišomas su oru ir taip suformuojami lašeliai pripildyti oro burbuliukų. Pažangūs purkštukai būtini..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: Agrotop
Atžvelgiant į augalo vegetacijos stadiją ir palankias oro sąlygas skystos trąšos gali būti išpurkštos "AirMix" ar "TurboDrop" plokščiassraučiais inžektoriniais purkštukais dideliais ar labai dideliais lašeliais naudojant mažą slėgį. Plokščiasraučių purkštukų naudojimas suteikia galimybę geresniam tr..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Brand: Agrotop
Šie purkštukai ne taip kaip inžektoriniai, lašelius formuoja ne įpurkšto oro pagalba, o tekantis srautas padalinamas į lašelius - slėgio pagalba.Mažesniu slėgiu gaunami didesni lašeliai, o didesniu slėgiu gaunami mažesni lašeliai. Standartinius purkštukus lyginant su inžektoriniais šie išpurškia maž..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Rodoma 1 iš 3 (3 Puslapis)