Menu
Your Cart

Prikabinami ir savaeigiai purkštuvai

Prikabinamas purkštuvas Dammann ANP 5036 Prikabinamas purkštuvas Dammann ANP 5036
Naudota
Markė: Dammann Modelis: ANP 5036 Tipas: Augalų priežiūros technika Pagaminimo data: 2007 Darbinis plotis: 30 m Kaina EUR (be PVM): 12000 ..
12,000.00€
Be mokesčių:12,000.00€
Prikabinamas purkštuvas Dammann ANPA 7024 Profi-Class Prikabinamas purkštuvas Dammann ANPA 7024 Profi-Class
Naudota
Markė:DammannModelis:Prikabinamas purkštuvas Dammann ANPA 7024 Profi-ClassTipas:Augalų priežiūros technikaPagaminimo data:2002Darbinis plotis:24 mKaina EUR (be PVM):19000Kita informacija:Talpa 7000 lDarbinis plotis 24 mAmortizuojanti važiuoklėVairuojama galinė ašisSiurblio našumas 500 l/minRatai 460..
19,000.00€
Be mokesčių:19,000.00€
Prikabinamas purkštuvas Dammann Land Cruiser ANP 4024 Prikabinamas purkštuvas Dammann Land Cruiser ANP 4024
Naudota
Markė:DammannModelis:Prikabinamas purkštuvas Dammann Land Cruiser ANP 4024Tipas:Augalų priežiūros technikaPagaminimo data:2013Darbinis plotis:24 mKaina EUR (be PVM):25000Kita informacija:Talpa 4000 lSijų dalinimas 12/24 7 sekcijųMembraninis-stūmoklinis siurblys 250 l/minPavara nuo kardaninio ve..
25,000.00€
Be mokesčių:25,000.00€
Prikabinamas purkštuvas Horsch Leeb 12 TD Prikabinamas purkštuvas Horsch Leeb 12 TD
Nauja
Brand: HORSCH
- Pažangi purškimo technologija dideliems ūkiams.- Vandens sistema CCS Pro su galingu rotaciniu siurbliu, nuolatiniu vidaus praplovimu ir kitomis automatinėmis plovimo programomis.- Mažas dreifas dėka automatinio sijų valdymo ir pastovaus atstumo išlaikymo iki paviršiaus net  esant dideliam dar..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Prikabinamas purkštuvas Leeb AX Prikabinamas purkštuvas Leeb AX
Nauja
Brand: HORSCH
Leeb AXNaujausios technologijos ir paprastumas viename: Rezervuaro talpa: 3 800 litrų; Rezervuaras pagamintas iš polietileno (PE);Žemas rezervuaro svorio centras; Optimali rezervuaro forma transportui ir plovimui; Optimalus vamzdžių išdėstymas sumažino žarnų ilgius iki minimumo;Viršutinis ar ap..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Prikabinami purkštuvai Leeb GS Prikabinami purkštuvai Leeb GS
Nauja
Brand: HORSCH
"Leeb" GSPrikabinami profesionalūs purkštuvaiPrikabinami profesionalūs "Leeb" GS purkštuvai dabar gali būti komplektuojami su 6 000, 7 000 ar 8000 litrų talpos bačkomis. Dar daugiau, purkštuvai gali būti komplektuojami su daugeliu kitų naudingų bei reikalingų opcijų. Vienos ašies purkštuvas yra patr..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Prikabinami purkštuvai Leeb LT Prikabinami purkštuvai Leeb LT
Nauja
Brand: HORSCH
"Leeb" LT4000, 5000 ir 6000 litrų rezervuarų plastikinės talpos prikabinamų purkštuvų klasėĮvairūs "Leeb" LT purkštuvo įrangos komplekto variantai – individualių sprendimų galimybė. Komplektacija pritaikyta kiekvieno kliento poreikiams:Automatinė sijų valdymo sistema "BoomControl" (užtikrina tolygią..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Savaeigis purkštuvas Leeb PT Savaeigis purkštuvas Leeb PT
Nauja
Brand: HORSCH
Leeb PT:AUGALŲ APSAUGOS TECHNOLOGIJŲ STANDARTŲ FORMUOTOJASNuveikti daugiau naudojant mažiau žemės ūkio mašinų per trumpiausią įmanomą laiką – tokios strategijos dėka šiandien žemės ūkio versle galima sėkmingai dirbti ir išlikti konkurencingais. Augalų apsaugos technologijų gamintojo, tikslas yra..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Savaeigis purkštuvas Leeb VN Savaeigis purkštuvas Leeb VN
Nauja
Brand: HORSCH
Savaeigis purkštuvas Horsch Leeb VN- Itin patogi ir prisitaikanti ComfortDriveFlex važiuoklė: pneumatinė nepriklausoma ratų pakaba su aukščio valdymu ir reguliuojamas tarpvėžės plotis bei pasirenkamas reguliuojama prošvaisa- Stabili, lengvos konstrukcijos važiuoklė dėka centrinio vamzdinio rėmo- Did..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Rodoma 1 iš 9 (9 Puslapis)

Informacija apie mūsų parduodamos purkštuvus

Aukštos kokybės, savaeigiai ar prikabinami purkštuvai nepamainomi šiuolaikiškam žemės ūkiui, siekiant augalus apipurkšti apsaugančiais preparatais. Šie įrenginiai aktualūs nepriklausomai nuo jo dydžio ir darbų apimties. Purkštuvai naudojami pačiose įvairiausiose žemės ūkio srityse: grūdinių kultūrų auginimui, gyvulininkystei ir dar daugiau.

Naši, šiuolaikiška ūkio įranga užtikrina derlingumą, verslo konkurencingumą, taupo Jūsų laiką bei pinigus.

Prikabinami ir savaeigiai purkštuvai: panašumai bei skirtumai

Renkantis įrenginį, svarbu atkreipti dėmesį į purkštuvų tipus bei jų skirtumus. Pavyzdžiui, naudoti arba nauji prikabinami purkštuvai yra nedidelių matmenų, kompaktiški ir itin manevringi, todėl tai universalus pasirinkimas, kad ir kokią grūdinę kultūrą auginate.

Tuo tarpu kita kategorija – savaeigiai purkštuvai – yra laikomi gana ekonomišku variantu, tačiau suteikia kokybišką apipurškimą. Savaeigis purkštuvas turi nuosavą važiuoklę, variklį ir atskirus nenuimamus mazgus. Tai šio įrenginio išskirtinumas ir privalumas.

Kad ir kokį variantą pasirinksite, užtikriname: visų mūsų purkštuvų konstrukcijos itin patvarios, pagamintos iš atidžiai atrinkto ir apdirbto metalo. Dėl šios priežasties įrenginiai išsiskiria savo atsparumu mechaniniams pažeidimams, aplinkos veiksniams ir tarnauja ilgus metus.

Siūlomi ir naudoti purkštuvai

Vienas esminių mūsų prioritetų yra patenkinti įvairius savo klientų poreikius, todėl siūlome ir ekonomišką, tačiau toli gražu ne prastesnį variantą. Tai – nedaug naudoti savaeigiai ir prikabinami purkštuvai.

Teikiame tik kruopščiai patikrintus įrenginius, kurių būklė – kaip nauja. Kviečiame įsitikinti: mūsų naudoti prikabinami purkštuvai, naudoti savaeigiai purkštuvai bei kita įranga puikiai tinka įvairiausioms grūdinėms kultūroms bei dirvožemiams!

Bendradarbiauja su prestižiniais gamintojais

UAB „Audrokesta“ internetinėje parduotuvėje galite rasti visų tipų, itin patikimų gamintojų purkštuvus, tad kviečiame susipažinti su mūsų asortimentu ir pasirinkti Jums geriausią įrenginį:

Horsch“ (Vokietija) – efektyvūs agregatai, kurie nebijo didesnių apkrovų, puikiai veikia net esant dideliam darbiniam greičiui. Dauguma šio prekės ženklo purkštuvų skirti didesniems ūkiams, tačiau gali būti pritaikomi ir mažesniems ūkiams.

Lemken“ (Vokietija) – kompaktiški, tvirti ir atsparūs purkštuvai, pasižymintis didele bako talpa ir puikia amortizacija. Optimalus variantas ieškant gero kainos ir kokybės santykio.

Dammann“ (Vokietija) – patikimi prikabinami šio prekės ženklo purkštuvai yra subalansuoti skirtingų augalų priežiūrai ir lengvam apipurškimui. Tai prekės ženklas, kuriame susijungia modernios inovacijos ir dėmesys tradicijoms!

Neabejojame: šių prekės ženklų savaeigiai ir nauji prikabinami purkštuvai paliks puikų įspūdį!

Kaip pasirinkti tinkamą purkštuvą?

Visi mūsų el. parduotuvėje esantys nauji bei naudoti savaeigiai ir prikabinami purkštuvai yra puikios būklės, tačiau siekiant gerų rezultatų, negalima rinktis pirmo pasitaikiusio varianto. Štai į kokius faktorius rekomenduojama atkreipti dėmesį:

  • Ar konstrukcija yra pakankamai manevringa ir kompaktiška? Tiek nauji, tiek naudoti prikabinami purkštuvai turi būti sukonstruoti taip, kad jų masės centras būtų kuo arčiau traktoriaus. Tai užtikrina efektyvų ir manevringą darbą.
  • Įvertinkite rezervuaro užpildymo vietą. Dirbant patogiausia, kai angos būna sumontuotos skirtingose purkštuvo pusėse.
  • Atidžiai pasirinkite įrenginio gamintoją. Mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodami žinomų gamintojų savaeigiai purkštuvai. Prieš įsigyjant Jus dominantį gaminį, verta išsamiau susipažinti su įrangos ypatybėmis, techniniais ypatumais, gamintojo nurodomomis rekomendacijomis bei atsiliepimais.
  • Įvertinkite kitus parametrus. Pagal savo poreikius pasirinkite darbinį slėgį, įvertinkite valdymo pulto veikimą ir kitus mechanizmus, kad būtumėte pilnai užtikrinti, jog įranga atitiks ir efektyviai aptarnaus Jūsų poreikius, užtikrins ūkininkavimo našumą.

Jeigu ieškote kokybiško sprendimo, tačiau nesate užtikrinti, kokio tipo purkštuvas geriausiai tiks Jūsų ūkio reikmėms, patyrę UAB „Audrokesta“ specialistai pakonsultuos, patars ir padės rasti būtent Jums efektyviausią sprendimą.