Menu
Your Cart

Žemės tankinimo volai

Grumstų smulkinimo ir žemės lyginimo volai Grumstų smulkinimo ir žemės lyginimo volai
Nauja
Brand: Rolmako
Grumstų smulkinimo ir žemės lyginimo volų paskirtis - tankinti ir lyginti dirvos paviršių tiek prieš sėją, tiek po jos. Privolavus dirvą gaunamas vienodas sėjos gylis, paprasčiau pasėti, pagerėja sėjos kokybė, esant aukštai temperatūrai, iš lengvų dirvožemių išgaruoja mažiau drėgmės, sumažėja vanden..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Volai žemės dirbimo agregatams Volai žemės dirbimo agregatams
Nauja
Brand: Rolmako
Geram dirvožemio apdirbimui yra būtina pasirinkti tinkamą tankinimo volą. Volo pasirinkimas priklauso nuo dirvos tipo ir siekiamo rezultato. Galimi volai: lystinis su tiesiomis lystelėmis;lystinis su dantytomis lystelėmis;vamzdinis-žiedinis;dantytas Packer tipo;žiedinis;Crosskill;žiedinis V-tipo;žie..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Rodoma 1 iš 2 (2 Puslapis)

Norint tinkamai įdirbti dirvą, labai svarbus tinkamas tankinimo volas, kurį naudosite žemės tankinimo darbams. Specialistų teigimu, volo pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo dirvožemio tipo ir norimo efekto. Nepriklausomai nuo šių faktorių, UAB „Audrokesta“ siūlomi aukšto lygio dirvos tankinimo volai užtikrins Jūsų darbų sėkmę.

Kokie žemės lyginimo volai būtini kiekvienam ūkiui?

Tankinimo arba lyginimo volai gali būti skirstomi į skirtingas kategorijas, priklausomai nuo to, kokio rezultato pageidaujate. Volai tvirtinami prie žemės ūkio agregato ir gali būti skirstomi į įvairius tipus, pavyzdžiui: lystinis su tiesiomis lystelėmis, lystinis su dantytomis lystelėmis, vamzdinis-žiedinis lyginimo volas, dantytas Packer tipo volas, Crosskill, žiedinis V-tipo, U-tipo arba T-tipo volas, taip pat galimi spyruokliniai, gumuoti, plieno žiedų, spiraliniai, padanginiai ir kitokie volai.

Kad ir kokio varianto ieškote, garantuojame, kad UAB „Audrokesta“ parduotuvėje pavyks įsigyt įvairius volus, kurie idealiai atitiks Jūsų poreikius ir užtikrins nepriekaištingą grumstų smulkinimą ir žemės lyginimą. Aukštos kokybės, modernūs žemės lyginimo volai, turi vieną esminę funkciją – tinkamai sutankinti ir kruopščiai išlyginti dirvos paviršių. Grumstų smulkinimo ir žemės lyginimo volai turėtų būti naudojami ruošiantis sėjai ir po jos.

Mūsų žemės tankinimo volai suteikia puikių rezultatų:

 1. Po dirvos volavimo, suteikiamas tolygus sėjos gylis, sėjos darbai tampa paprastesni ir efektyvesni.
 2. Dirvos tankinimo volai padeda užtikrinti didesnį derlių netolimoje ateityje.
 3. Tinkamai naudojant lyginimo volus, net esant aukštai temperatūrai, dirvožemis aplinkai atiduos mažiau drėgmės, taigi, sumažės vandens erozija.
 4. Taip pat šio agregato dėka gali būti ženkliai sustabdoma vėjo erozija lengvuose dirvožemiuose.
 5. Tuo tarpu sunkiuose ir vidutiniuose dirvožemiuose sutrupinami žemės grumstai, todėl augalai vystosi ir auga produktyviau.

Siūlo tik patikimus produktus

Bendradarbiaujame tik su puikią reputaciją turinčiais žemės ūkio agregatų gamintojais. Vieni tokių – Lenkijos kompanija „Rolmako“. Tai Lietuvos ūkininkų labai mėgstamas prekės ženklas, kuris garsėja aukšto lygio technika ir prieinamomis kainomis. „Rolmako“ gaminiai puikiai vertinami dėl įvairių kriterijų. Pirmiausia individualus požiūris į klientą. Tai gamintojas, kuris puikiai supranta tiek smulkiųjų, tiek stambiųjų ūkininkų poreikius ir gali pasiūlyti itin platų žemės lyginimo volų pasirinkimą.

Dar vienas didelis privalumas – puikus kainos ir kokybės santykis. „Rolmako“ žemės ūkio technika pasižymi vienomis geriausių kainų rinkoje, o kokybe nenusileidžia kitiems žemės ūkio technikos gigantams.

Šio prekės ženklo žemės tankinimo volai yra manevringi, gali būti įvairaus ploto ir skersmenų, priklausomai nuo poreikių. Tai leidžia sutankinti bet kokį dirvožemį ir padeda užtikrinti efektyvius sėjos darbus.

Tokių puikių rezultatų pasiekti pavyko dėl ilgametės patirties. „Rolmako“ žinios ir praktinė ilgametė patirtis žemės ūkio rinkoje leido sukurti ypač platų įmonės produktų ir paslaugų asortimentą. „Rolmako“ produktai atitinka griežtus šiuolaikinio ūkio reikalavimus ir nepalieka abejingų. Įmonė gausiai investuoja į nuolatinį gamybos procesų tobulinimą ir siekia visapusiškai patenkinti ūkininkų poreikius.

Kokį volą rekomenduojate pasirinkti?

Kviečiame detaliau susipažinti su mūsų produktais ir nuspręsti, kuris yra tinkamiausias Jūsų ūkiui!

Volai žemės lyginimui ir dirvožemio apdirbimui

Galime pasiūlyti įvairios konstrukcijos volus žemės lyginimui ir grumstų smulkinimui. Jie padės gerai sutankinti dirvą ruošiantis sėjai ir atlikus šiuos darbus.

Sėkmingas dirvožemio apdirbimas yra būtinas, siekiant užtikrinti kuo efektyvesnę sėją ir gerą derlių. Tai greitai ir kokybiškai atliksite pasirinkę mūsų siūlomus „Rolmako“ prekės ženklo tankinimo volus.

Plačiau aptarkime populiariausius volus, skirtus žemės apdirbimui:

Vamzdinis volas

Bene universaliausias agregatas, kuris labai pasiteisina dirbant lengvą dirvą, esant sausoms aplinkos sąlygoms. Stabilus, manevringas vamzdinis volas dirba pagal pageidaujamą dažnį ir nepriekaištingai paruošia dirvą sėjos darbams.

Lystinis volas

Geras sprendimas apdirbant žemę sudėtingesnėmis sąlygomis, esant didesniam grumstų kiekiui. Pas mus rasite dviejų tipų lystinius volus: su tiesiomis lystelėmis ir su dantytomis lystelėmis.

Packer volas

Dantytas, patvarus agregatas, skirtas vidutinio sunkumo ir sudėtingoms dirvoms. Jį pasitelkus lengvai įdirbsite net akmenuotą dirvožemį. Taip pat tinka dirvožemiams, kurių sudėtyje didelis kiekis organinių likučių.

Packer tipo volai yra tvirti ir ilgaamžiai: jų grandikliai gaminami iš aukštos kokybės plieno, pritaikyti atlaikyti dideles apkrovas, tad patikimai tarnauja ilgus metus.

Žiedinis volas

Šio tipo volai tinka darbams sausame ir šlapiame dirvožemyje. Pasitelkus žiedinius volus, itin patogu ruošti lauką mulčio sėjos darbams. Jie pagaminti iš įvairių skersmenų žiedų: šie žiedai padeda efektyviau tankinti žemę juostomis, sudaro geras sąlygas įvairių kultūrų (ypač javų) sėjai. Dirvos dalis tarp juostų tolygiai išpurenama.

Galime pasiūlyti kelių tipų žiedinius volus: tai V, U ir T tipo volai.

Crosskill

Tai žiedinės konstrukcijos volas, kuris puikiai tinka sausam, grumstuotam dirvožemiui. Gerai suskaldo kietą sluoksnį, išpurena dirvą, kad viršuje nesusidarytų kieta pluta. Unikali žiedo forma apsaugo volą nuo užsikimšimo. Crosskill tipo volus galima komplektuoti su įvairiais priedais, pavyzdžiui, pailgais grandikliais, kurie papildomai išvalys tarpus tarp volo žiedų.

Spiralinis volas

Volo konstrukcija sudaryta iš spirale išdėstytų žiedų. Volas tinka sudėtingoms dirvoms: apdirbant žemę, ji spaudžiama eilėmis. Dėl unikalios konstrukcijos, volas neužsikemša, išpurena ir puikiai įdirba sunkų dirvožemį.

Gumuotas volas

Tai plieninė, sunki, vamzdinės formos volo konstrukcija, papildomai padengta elastingu gumos sluoksniu. Šis volas tinka sausesnėms, grumstuotoms dirvoms: jis išlygina, išpurena žemę, sutrupina grumstelius ir apsaugo nuo kietos plutos pakartotinio susidarymo. Volo konstrukcijoje esanti valytuvų sistema apsaugo nuo užsikimšimo. Pasirinkę gumuotą volą, net sudėtingą dirvą sėkmingai įdirbsite iš pirmo karto!

Twin Disc volas

Volas, skirtas kultivavimo darbams. Jis sudarytas iš itin tvirtų gofruotų diskų, išdėstytų dvejomis eilėmis. Šis volas gali būti tvirtinamas prie kultivavimo mašinų ar diskinių akėčių. Naudojant Twin Disc tipo agregatą, žemės įdirbimas yra greitas ir paprastas. Voleliai persidengia vienas su kitu ir sukuria savaiminio išsivalymo efektą, todėl volą prižiūrėti yra labai paprasta.

Kodėl mes?

Ilgametė praktinė patirtis ir nuolat tobulinamos profesinės žinios leido mums tapti tvirtais ir patikimais rinkos lyderiais. Rinkdamiesi žemės tankinimo volus ir kitą žemės ūkio techniką pas mus, nenusivilsite. Štai kodėl:

 • Dėmesys kokybei. Savo klientams siūlome tik kruopščiai atrinktus, patikimus gamintojus ir prekės ženklus.
 • Pasitikėjimo vertas požiūris. UAB „Audrokesta“ komanda teikia tik tokius žemės lyginimo volus, kokius drąsiai rinktųsi ir sau!
 • Individuali pagalba. Visada patarsime, išklausysime ir rasime optimalų variantą Jūsų ūkiui.
 • Garantija. Suteikiame kokybės garantiją savo prekėms.
 • Lankstumas. Klientus aptarnaujame visos Lietuvos teritorijoje: tai reiškia, kad volus ir kitą techniką (traktorius, kombainus, sėjamąsias, diskinius, noraginius skutikus ir kitus padargus) pristatysime Jums, kad ir kur būtumėte.
 • Gilios teorinės ir praktinės žinios. Mūsų konsultantai yra ilgamečiai savo srities profesionalai, kurie nuolat tobulina žinias ir suteikia vertingų patarimų.
 • Dėmesys kiekvienam. Visiems savo klientams suteikiame puikias kainas ir individualius pasiūlymus.
 • Domina kokybiški žemės tankinimo volai ar kiti įrenginiai žemės ūkiui? Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje: UAB „Audrokesta“ Jūsų laukia itin aukštos kokybės ūkio padargai, o patyrę mūsų konsultantai padės rasti sprendimą kiekvienai situacijai ir išskirtiniams Jūsų poreikiams!

DUK

Kokių išmatavimų volus siūlote?

Siūlome įvairių išmatavimų volus pagal Jūsų pageidavimus: darbinis plotis nuo 2,1 m iki 6 m, skersmuo gali būti nuo 460 mm iki 700 mm.

Kodėl dirvožemio volavimo darbai yra tokie svarbūs?

Privolavus dirvą galima džiaugtis tokiais privalumais, kaip tolygus sėjos gylis, geresnė pačios sėjos kokybė, mažesnė vandens ir vėjo erozija, geresnis augalų vystymosi potencialas (nes dirvožemyje sutrupinami grumstai, suardomas kietas plutos sluoksnis).

Kaip pasirinkti tinkamiausią volą?

Kokį konkrečiai produktą geriausia rinktis, priklauso nuo dirvos tipo ir pageidaujamo rezultato. Jeigu nesate užtikrinti dėl savo pasirinkimo, jau šiandien susisiekite su „Audrokesta“ komanda!

Kokio gamintojo volus siūlote?

Šiuo metu mūsų asortimente rasite „Rolmako“ (Lenkija) volus. Jie tinka tiek smulkiems, tiek dideliems ūkiams, lengvoms ir sudėtingoms dirvoms.