Menu
Your Cart

Ekologinės ir ražieninės akėčios

Cura ST ekologinė akėčia Cura ST ekologinė akėčia
Nauja
Brand: HORSCH
Cura ST:Akėčios su virbalų reguliavimo galimybe nuo švelnaus iki agresyvaus akėjimo;Patikimas ir tvirtas rėmas;Spyruoklės sumontuotos rėmo viršuje, kad išlaikyti aukštesnę prošvaisą;Aukšta darbo kokybė, dėka specialios virbalų konstrukcijos bei tvirtinimo taškų;Hidrauliškai reguliuojamas spaudimas..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
ROLMAKO ražieninės akėčios SpringExpert ROLMAKO ražieninės akėčios SpringExpert
Nauja
Brand: Rolmako
"SpringExpert" -  pakabinamos 5 eilių, dvigubų darbinių spyruokliuojančių pirštų, ražieninės akėčios. Agregatas skirtas augalinių liekanų tvarkymui po derliaus nuėmimo, pabirų daiginimui. Tinka pievų ir ganyklų atnaujinimui, sekliam pavasariniam dirvos akėjimui.Darbiniai pirštai sumontuoti ant ..
0.00€
Be mokesčių:0.00€
Rodoma 1 iš 2 (2 Puslapis)

Pasėlių derlingumo didinimui aktualios ne tik įvairios cheminės priemonės (trąšos, purškimas), bet ir reguliari mechaninė priežiūra. Tai – ekonomiškai naudingas ir derliaus požiūriu produktyvus metodas, leidžiantis efektyviai pašalinti piktžoles. Savo klientams siūlome laiko ir ūkininkų patikrintas akėčių sistemas. Susipažinkite su jų privalumais!

Kam naudojamos ekologinės akėčios?

Šis akėčių tipas yra idealiai sukonstruotas atlikti būtinuosius darbus – išgrėbti velėną, išlyginti kurmiarausius, prižiūrėti dirbamus laukus: be vargo galėsite išnaikinti piktžoles, pašalinti sukietėjusią žemės plutą, gerinti aeraciją.

Mūsų siūlomos ekologiškos akėčios pagamintos iš itin tvirtos konstrukcijos, kuri užtikrina ilgalaikį naudojimą ir nepriekaištingą akėjimą. Tai puikus pasirinkimas įvairių tipų laukų įdirbimui!

Štai ką verta žinoti apie ekologines akėčias:

 • Užtikrina kokybišką darbą net sudėtingesnės dirvos sąlygomis;
 • Darbo mechanizmai idealiai subalansuoti laukų priežiūrai po derliaus nuėmimo, likučių po javapjūtės išgrėbimui, piktžolių naikinimui, ražienų akėjimui;
 • Esant poreikiui, prie ekologinių akėčių galite montuoti papildomus elementus lauko darbams, jos gali būti komplektuojamos su darbiniais agregatais;
 • Užtikrinamas tolygus ravėjimas;
 • Yra galimybė sėti smulkiasėkles sėklas bei įterpti trąšas (pneumatinės sėjamosios arba pakabinamo bunkerio pagalba).

Kam naudojamos ražieninės akėčios?

Tai – akėčių tipas, dažniausiai naudojamas po derliaus nuėmimo. Patikimi mechanizmai sunaikina piktžoles, taip pat pašalina ir įvairius kenkėjus, niokojančius pasėlius. Tokios akėčios itin efektyviai sunaikina invazinių šliužų lizdus ir kiaušinius. Jų mechanizmas kruopščiai sukomplektuotas taip, kad veiktų greitai ir pasiektų maksimalų efektą!

Štai ką verta žinoti apie ražienines akėčias:

 • Darbo mechanizmai idealiai subalansuoti laukų priežiūrai po derliaus nuėmimo, likučių po javapjūtės išgrėbimui, piktžolių naikinimui, ražienų akėjimui;
 • Esant poreikiui, prie šio tipo akėčių galite montuoti papildomus agregatus;
 • Tinka įvairiam darbiniam greičiui: tai reguliuosite ir nuspręsite Jūs pats!
 • Pagal savo poreikius galite pasirinkti skirtingus diskus, kurie suteiks tolygų darbinių sekcijų darbą. Jeigu ieškote alternatyvos diskams, su šiomis akėčiomis vietoje diskų gali būti naudojamas peilinis volas;
 • Mūsų siūlomos akėčios tinka įvairių tipų ražienai.

Kokios akėčios geriausios Jūsų ūkio darbams?

Žemės įdirbimas yra ypač svarbus etapas, leidžiantis pasiekti norimą derlių. Siekiant sudaryti tinkamas sąlygas augalų augimui ir brendimui, labai svarbu pasirinkti pačią geriausią įrangą. Tad kaip pasirinkti būtent Jums tinkamiausias akėčias?

Atsižvelkite į dirvožemio sudėtį ir jo struktūrą. Siūlome akėčias, kurios puikiai tinka skirtingiems dirvožemio tipams, tad nesuklysite bet kokiu atveju. Tiesa, būtinai apsvarstykite būsimų darbų pobūdį. Lengvesniam darbui geriausiai tinka ekologinės akėčios, kurias galima vilkti traktoriumi ar keturračiu. Šios akėčios dirvą padės įdirbti būtent tiek, kad efektyviai sunaikint paviršines piktžoles, suskaldytų akmenis bei suminkštintų dirvą Jūsų pasėliams.

Kiti svarbūs veiksniai renkantis akėčias

Atkreipkite dėmesį į Jums reikalingus išmatavimus. Pirkdami įrangą žemės įdirbimui, atsižvelkite į parametrus, pavyzdžiui, diskų skersmenį ir atstumą tarp jų. Esant didesniam skersmeniui, žemės dirbimas bus gilesnis (optimaliu laikomas 10–15 cm. gylis). Pagal dirvožemiui daromą spaudimą išskiriamos sunkios akėčios (kurių eilių gylis iki 20 cm), taip pat vidutinės ir lengvos akėčios. Visa ši įranga turi būti pakankamai manevringa Jūsų poreikiams.

Atidžiai įvertinkite ne tik į konkretų gaminį, bet ir į gamintojo reputaciją. Siekiant ilgo ir kokybiško naudojimo, rekomenduojama atsargiai rinktis ūkio techniką, orientuotis į gerai žinomus prekės ženklus bei gamintojus.

Galiausiai, visada rinkitės patikimą pardavėją. Ieškodami geriausio technologinio sprendimo savo klientams, orientuojamės į Vakarietišką ūkio techniką. Dirbame su patikimais prekės ženklais, palankiai vertinamais dėl optimalaus kainos ir kokybės santykio. Čia rasite kokybės garantiją ir ekspertų patarimą!

Kodėl verta pasirinkti mus?

Ilgametė praktinė patirtis ir nuolat tobulinamos profesinės žinios leido mums tapti tvirtais ir patikimais rinkos lyderiais. Rinkdamiesi mūsų komandą, nenusivilsite. Štai kodėl:

 • Rasime tinkamiausią variantą Jūsų išskirtiniams poreikiams.
 • Užtikriname itin kokybišką ir modernią techniką.
 • Suteikiame garantiją savo prekėms.
 • Klientus aptarnaujame visos Lietuvos teritorijoje: tai reiškia, kad akėčias pristatysime Jums, kad ir kur būtumėte.
 • Dirbame tik su patikimais gamintojais, kuriuos drąsiai rinktumės ir savo ūkiui!
 • Mūsų konsultantai nuolat tobulina žinias ir suteikia profesionalių patarimų.
 • Suteikiame puikias kainas ir individualius pasiūlymus.

Ieškote patikimo sprendimo savo ūkiui? Kviečiame apsilankyti pas mus: Jūsų laukia itin aukštos kokybės ekologinės akėčios ir kiti ūkio padargai, o patyrę mūsų konsultantai padės rasti sprendimą net įnoringiausiems poreikiams!